روانشناسی معامله ‌گری

سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی می‌تواند زندگی مالی خوبی را برای افراد بسازد اما به‌شرطی که بدانید باید چگونه سرمایه‌گذاری کنید.
معاملات خرید و فروش در بازارهای مالی نه تنها بر پایه شانس و اقبال نیست، بلکه نیاز به صبر و دانش و آموزش کافی دارد. اینکه در کدام بازار مالی فعالیت می‌کنید مهم نیست، بلکه احساسات و هیجانات شما در این بازارها مهم است.

ضرورت نیاز به روانشناس برای تریدر‌ها

از آنجایی که شغل معامله‌گری سراسر استرس و هیجان است، ضرورت دارد هر معامله‌گری نسبت به درونیات خود آگاه باشد تا بتواند در هنگام مواجه شدن با سود و ضرر تصمیمات درست و منطقی بگیرد.
چالش‌ مهم معامله‌گران (تریدرهای) بازارهای جهانی تسلط بر هیجانات و کنترل احساسات است. یکی از راه های غلبه بر احساسات و مدیریت آن گرفتن مشاوره‌های تخصصی روانشناسی است.
ما در دلفین‌وست این امکان را فراهم کرده ایم که شما عزیزان بتوانید درباره معاملات خود و یا موضوعات دیگر خود با روانشناسان مجرب ای که از جهت علمی و تجربه جز شاخص‌ترین روانشناسان هستند ارتباط برقرار کنید و از دانش آنها استفاده کنید.

در بخش روانشناسی ما به شما کمک می‌کنیم که در کنار آموزش‌های حرفه‌ای، احساسات و هیجانات خود را بشناسید و بتوانید آنها را مدیریت کنید.
معامله‌گران باید با ایجاد ذهنیت مثبت و آرام، بهترین فرصت‌های بازارهای مالی را شناسایی کنند و روانشناسان معامله‌گری این شرایط را فراهم می‌کنند که معامله‌گران بتوانند در یک شرایط امن و آرام بخش هیجانات و احساسات خود را ابراز کنند و معاملات سوددهی داشته باشند.

 

اگر قصد رزرو نوبت روانشناس را دارید همین حالا زمان و تاریخ روانشناسی معامله‌گری خود را مشخص کنید.

روانشناسی معامله‌گری برای چه کسانی مناسب است:

 • افرادی که قصد کنترل هیجانات و احساسات خود در بازارهای های مالی بخصوص فارکس و ارز دیجیتال دارند.
 • افرادی که در اغلب معاملات شان، حد ضررشان خورده می‌شود.
 • افرادی که بعد از چند وقت متوالی سود خوب، دچار ضرر در معاملات‌شان می‌شوند.
 • افرادی که آرامش کافی در هنگام ترید کردن ندارند.
 • افرادی که میانگین سود معاملات چند روز اخیرشان کاهش یافته است.
 

محدثه فصیحی

 • تجربه فعالیت از سال 1395 در حوزه مشاوره و روانشناسی
 • روانشناس معامله گری
 • مشاوره فردی


الهه مشایخ

 • 9 سال سابقه فعالیت درحوزه روانشناسی و مشاوره
 • روانشناس معامله گری
 • مشاوره فردی

 
بارگذاری...

نظرات 

علی مددی

آزمون شخصیت شناسی روانشناسی عالی بود و به شخصه ازش خیلی استفاده کردم و شخصیت خودم رو شناختم و طبق اون برنامه‌ریزی‌هامو انجام دادم.


ایمان آسیادار

بنده در شرایط هیجانی بازار تمرکز و تسلطم رو به مراتب از دست میدادم و به کمک مشاوره روانشناسی تونستم در شرایط هیجانی خودم رو تا حد خیلی زیادی کنترل کنم.


محمد نعمتی

من نمیتونستم هیجانم رو موقع ترید کنترل کنم و صحبت کردن با مشاور روانشناس باعث شد هم خودم رو بشناسم و هم دغدغه معاملاتیم برطرف بشه.


معین صالحی

من وقتی با مسائل روانشناختی حوزه ترید مواجه می‌شدم به‌دلیل بی‌تجربگی به مشکل می‌خوردم، اما با کمک مشاورین روانشناس تونستم با تمرین این ایراداتم رو برطرف کنم.


۲۰ / تیر / ۱۴۰۰
کنترل احساسات در فارکس
چگونه هیجانات خود را در بازار فارکس کنترل کنیم؟ | ۶ روش کنترل احساسات در فارکس
اگرچه ممکن است بیشتر تریدرهای مبتدی یا حتی تریدرهای باتجربه این بازار بزرگ نیز بر این عقیده باشند که کنترل احساسات هنگام معامله در فارکس به دانش، مهارت و استراتژي‌های معاملاتی شما بستگی دارد
دوره ارزهای دیجیتال ماشین زمان