آموزش بورس به زبان ساده

  • مدرس: محمدمهدی سامانی
  •  تعداد جلسات: ۹
  •  زبان: فارسی

رایگان

دوره آموزش بورس به زبان ساده

معامله در بازارهای مالی با هیجان و کنجکاوی بسیاری همراه است. معامله‌گران هر لحظه برای کسب سود بیشتر در این بازارها فعالیت می‌کنند؛ گاهی به سود موردنظر خود دست می‌یابند و گاهی هم دچار زیان می‌شوند. اما در این بین عده‌ای هستند که تعداد سودهایشان بسیار بیشتر از ضررهایی است که در بازاری مانند بورس تجربه می‌کنند. وقتی از چنین افرادی راز سودهای قابل توجه‌شان را می‌پرسند، آن‌ها به دانش مالی خود اشاره می‌کنند. پس با کسب دانش و اطلاعات بروز در مورد نحوه نوسان قیمت در چنین بازارهایی، هرکسی می‌تواند جزء برندگان این بازارها باشد. اما برای فراگیری دانش مالی بازار پرطرفداری مانند بورس، دوره‌های آموزشی بسیاری وجود دارد که بیشتر آن‌ها قابل استناد نیستند. دوره آموزش بورس به زبان ساده دلفین‌وست، یکی از دوره‌های کاربردی آموزش بورس از نظر کاربران است که به شما کمک می‌کند تا پرقدرت وارد بازار بورس تهران شوید و به سود چشمگیری برسید.

شاید تصور کنید که هر دوره آموزشی می‌تواند برای فراگیری دانش بورس، کمک کننده باشد، اما در حقیقت چنین نیست. چراکه مطالب آموزشی مالی بسیار فرّار هستند و عدم دسته‌بندی صحیح مطالب یک دوره، می‌تواند سردرگمی کاربران را به همراه داشته باشد. گاهی اساتید، سطح دانش افراد را در نظر نمی‌گیرند و آموزش‌های خود را طوری ارائه می‌کنند که افراد مبتدی نمی‌توانند به ‌درستی آن را درک کنند. دوره آموزش بورس به زبان ساده دلفین وست به گونه‌ای طراحی شده است تا افرادی که هیچ‌گونه دانش مالی ندارند بتوانند از آن استفاده کرده و به سطح مورد نظر خود در معاملات دست یابند.

مدرس این دوره چه کسی است؟

کسی می‌تواند در مقام یک استاد به دیگران یاد بدهد تا در بورس چگونه معامله کنند که خود توانسته باشد به موفقیت‌های مالی خوبی در این بازار برسد. چنین شخصی می‌تواند تجربیات موفقیت‌آمیز خود را به‌صورت عملی و کاربردی به دیگران نیز یاد دهد.

تمام دروس و مطالب این دوره، توسط «محمدمهدی سامانی‌پور (مسترتریدر)» ارائه می‌شود. ایشان پس از کسب تجربه بسیار در اجری انواع استراتژی‌های معاملاتی در بورس و سایر بازارهای مالی، توانسته‌اند با تلفیق چند روش رایج، شیوه منحصر به فردی را ابداع کنند که اجرای آن در معاملات بورس به تشخیص درست سهام سودده منجر خواهد شد.

این دوره شامل چه سرفصل‌هایی است؟

این دوره شامل ۹ جلسه آموزشی است و سرفصل‌های آن طوری تنظیم شده‌اند که افرادی که هیچ‌گونه دانش مالی ندارند نیز می‌توانند از آن استفاده کرده و به سطح مورد نظر خود در معاملات دست یابند. در ادامه، سرفصل‌های این دوره را به صورت موردی بررسی می‌کنیم.

دوره آموزش بورس به زبان ساده دلفین‌وست، یک دوره کاربردی است که برای افراد مبتدی و معامله‌گران آماتور طراحی شده و سرفصل‌های آن به قرار زیر است:

اصلی‌ترین عامل کسب سود در بورس، به تشخیص سهامی برمی‌گردد که از پتانسیل کافی برای رشد در روزهای آتی برخوردار باشند. در جلسه اول دوره، روش‌های گوناگون تشخیص سهام صعودی بورس را فرا خواهید گرفت. آن‌گاه با شناسایی سهامی که دارای پتانسیل رشد هستند، می‌توانید آن سهام را تشخیص داده و خریداری نمایید.

ممکن است شما به این نتیجه برسید که سهامی که در یک روز خاص در صف خرید یا فروش قرار دارند، برای خرید مناسب‌اند و در روزهای آتی رشد می‌کنند، اما بررسی یک به یک نمادهای بورسی و جدا کردن سهامی که در صف خرید یا فروش هستند، کار سخت و زمانبری است. در چنین مواقعی باید از فیلترهایی استفاده کنید که نمادهای موردنظر را برای شما تفکیک کنند. در جلسه دوم، یاد می‌گیرید که چطور این فیلترها را کد به کد بنویسید و آن‌ها را به کار بگیرید.

فیلترهای نوسان‌گیری جزو فیلترهای پرطرفداری هستند که بیشتر معامله‌گران از آن فیلترها برای نوسان‌گیری و کسب سود از سهام استفاده می‌کنند. در ادامه آموزش فیلترنویسی جلسه دوم، در جلسه سوم، با بهترین فیلتر نوسان‌گیری آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید در مواقع مناسب از آن بهره ببرید.

یکی از اصلی‌ترین شگردهایی که یک معامله‌گر بورس باید به آن‌ها مجهز باشد، شناخت خط روند، خطوط حمایتی و مقاومتی در سهام مختلف است. در جلسه چهارم، به‌صورت عملی با این خطوط آشنا می‌شوید و می‌توانید آن‌ها را در انواع نمودارها تشخیص دهید

خرید و فروش با خط روند، یک استراتژی معاملاتی است که فراگیری آن می‌تواند اولین معاملات موفقیت‌آمیز شما را رقم بزند. در جلسه پنجم، به صورت مفصل این استراتژی معاملاتی بررسی شده و آموزش داده می‌شود

ایچیموکو «Ichimoku» دیگر استراتژی معاملاتی است که در آن اطلاعات گسترده سهام، نقاط حمایت و مقاومت در یک یا چند نمودار به هم پیوسته به تریدر نمایش داده می‌شود. آن‌گاه تریدر (معامله‌گر) می‌تواند از روی اطلاعات جامع این استراتژی، زمان ورود و خروج از سهام متعدد را مشخص کند.

آخرین مقدار سود یا ضرر در بازارهای مالی به صورت دقیق برای هیچ‌کس مشخص نیست. گاهی معامله‌گران مبتدی در معاملات خود احساساتی عمل کرده و در نهایت سهام خود را آنقدر نگهداری می‌کنند تا دچار زیان می‌‌شوند. بنابراین در نظر گرفتن حد سود و ضرر برای هر تریدر بورس ضروری است تا در شرایط دشوار، سرمایه خود را حفظ و در شرایط رشد، سرمایه خود را چند برابر کند. در جلسه هفتم، یاد می‌گیرید چگونه حد سود و ضرر خود را به صورت اصولی تنظیم کنید.

تحلیل بنیادی یا فاندامنتال را می‌توان تیر خلاص و کاربردی‌ترین شیوه معاملاتی در نظر گرفت که اگر آن را فرابگیرید، خواهید توانست در مقام یک تریدر حرفه‌ای معامله کرده و سودهای تضمینی را نصیب خود کنید.

با توجه به گستردگی مباحث تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، دو جلسه آخر دوره به آموزش این تحلیل اختصاص داده شده است.

چگونه در دوره آموزش بورس به زبان ساده شرکت کنیم؟

اگر مایل هستید  تا در دوره آموزش بورس به زبان ساده شرکت کنید و از ۹ جلسه آموزشی آن بهره ببرید، همین حالا بر روی ثبت نام دوره  کلیک کرده و به‌صورت کاملاً رایگان، این دوره آموزشی را دریافت کنید.

جشنواره آموزش ارز دیجیتال

جشنواره آموزش ارز دیجیتال دلفین‌وست

0روز
0ساعت
0دقیقه
0ثانیه

۲.۱۰۰.۰۰۰

۱.۶۰۰.۰۰۰