چگونه در سی دقیقه 30 میلیون سود کسب کنیم؟

سی میلیون سود در نیم ساعت

شاید دریافت یک سود سی و پنج میلیون تومانی، آن هم در کمتر از نیم ساعت، یک رؤیا به نظر برسد. دریافت این سود در چنین زمان اندکی، حتی برای تریدرهای حرفه‌ای نیز یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود و آن‌ها را هیجان زده می‌کند. اما آیا حقیقتاً می‌توان در کمتر از نیم ساعت چنین سودی را از بازاری چون فارکس کسب کرد؟

اگر به موضوع تریدینگ و معامله در بازارهای مالی علاقه داشته یا درگیر آن باشید، مطمئناً می‌خواهید بدانید که چنین سودی چگونه و در پی اجرای چه ترفندی ایجاد می‌شود. در ادامه این مهم را به شما خواهیم گفت. آن‌گاه شما نیز با اجرای این ترفند می‌توانید معاملات جذابی را در فارکس استارت بزنید و سودهای فوق‌العاده‌ای از آن بگیرید.

ترفند دریافت سود کلان از فارکس

اگر در نمودار یک جفت‌ارز خاص در فارکس، دیدید که روند دچار یک شارپ (حرکت بزرگ) نزولی شده، باید سعی کنید تا آن روند را دنبال کنید. اگر روند همچنان با شیب بیشتر دچار نزول و اُفت قیمت شد، باید صبر کنیم، چراکه شرایط برای باز کردن معامله مهیا نیست؛ اما اگر حرکت شارپ روند ادامه‌دار نبود و هربار از شیب نزول روند کاسته شد، فرصت خوبی برای باز کردن یک معامله خواهد بود. بنابراین شما در وهله‌ی اول باید به خاصیت روند توجه کنید و ببینید که آیا شارپ‌های نزولی ادامه‌دار هستند یا به تدریج از شدت آن‌ها کاسته می‌شود. اگر روند بسیار بسیار ضعیف شده بود، حالا باید یک کف اساسی و ماژور در روند پیدا کنید. در کفی که پیدا کرده‌اید، پس از مشاهده یک کندل قدرتمند در روند و همچنین پس از مشاهده قدرت خریداران، معامله خرید جفت‌ارز خود را باز کنید.

پس از باز کردن یک معامله در شرایطی که عنوان شد، معمولاً روند، صعود خود را ادامه می‌دهد و شما می‌توانید از معامله خود سود بگیرید. اما نکته حائز اهمیت این است که در معامله‌ی فوق، گاهاً روند با شدت و شارپ بالایی وارد صعود می‌شود و به یکباره سودهای کلانی را نصیب تریدرها می‌کند. در چنین حالت‌هایی است که دقیقاً می‌توان در کمتر از نیم ساعت، سودهای بالای 30 میلیون تومان یا بالای 1000 دلاری از بازار کسب کرد. پس اجرای ترفند دریافت سود کلان در کمتر از نیم ساعت، به‌صورت کلی شامل مراحل زیر خواهد بود:

  • مشاهده روند
  • تشخیص ضعیف شدن شارپ نزولی در روند
  • پیدا کردن یک کف اساسی
  • شروع خرید با مشاهده اولین کندل قدرتمند در روند

این ترفند می‌تواند در شرایط خاص بازار به سودهای بزرگی بینجامد. اما در هر صورت باز کردن معامله در چنین پوزیشنی با سود همراه خواهد بود و با اطمینان می‌توانید روی آن حساب کنید.

نکته مهم

اگرچه دنیای ترید دنیای گسترده‌ای است که هزاران ترفند مختلف در آن وجود دارد،‌ اما یک سری اصول اساسی هستند که باید همیشه آن‌ها را در نظر داشته باشیم و یکی از همین اصول اساسی، تعیین حد ضررهای کوچک در هر معامله است. تعیین این حد ضررها باعث می‌شود تا ریسک به ریوارد شما بسیار جذاب‌تر شده و همچنین معامله در صورت ضررده بودن نیز، سرمایه شما را به خطر نیندازد. پس هرگز تعیین حد ضرر برای معاملات خود را فراموش نکنید. در مطالب آینده به‌صورت مفصل تعیین حد سود و ضرر را برای برای‌تان باز خواهیم کرد.

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان
5/5 - (3 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید