تحلیل نماد اخابر ۱۴۰۱/۰۵/۱۵

تحلیل نمودار سهم اخابر

تحلیل تکنیکال:
نمودار سهم اخابر از دیدگاه تکنیکال در یک مثلث قرار گرفته که با در نظر گرفتن موج‌های صعودی و نزولی متوجه می‌شویم قدرت خریدارها به تدریج در حال افزایش است.
همچنین به یک ضون قیمتی حمایتی خوب رسیده که می‌توانیم مقدار کمی از سرمایه خودمان را وارد این سهم کنیم، البته باید توجه داشت که این معامله (خرید سهم) بدون تاییدیه گرفتن است و ریسک بالایی دارد.
برای اینکه خرید این سهم تایید شود باید در ضون قیمتی حمایتی، کندل تاییدی تشکیل شود تا بگوییم خریدارها وارد این سهم شده‌اند.
در ادامه به مدیریت این معامله می‌پردازیم:

ما می‌توانیم خریدمان را به دو قسسمت تقسیم کنیم:
اولین خرید در قیمت ۶۴۲۰ ریال، بدون کندل تاییدی که ریسک بالایی دارد اما باعث می‌شود حد ضرر ما کوچکتر شود و دومین خریدمان بعد از تاییدیه که نشان از ورود خریدارها دارد، صورت می‌گیرد.
حال بعد از خرید حد ضرر برای خروج از این سهم زمانی است که قیمت سهم به ۵۵۲۲ ریال برسد.
ما برای این سهم چهار عدد سیو سود در نظر گرفته‌ایم به احتمال اینکه امکان دارد در انتهای نمودار تریدینگ رنج (کانال ساید) تشکیل شود.
سیو سود اول را اولین سقف در نظر گرفتیم و به همین ترتیب سقف‌های بعدی، باید در نظر داشته باشید که اولین سیو سود خیلی مهم است زیرا باید به روشی سیو سود انجام دهید که اگر نمودار به سمت حدضرر شما حرکت کرد و حد ضرر شما فعال شد، ضرر نکنید.
خیلی ممنون که همراه ما هستید.
تحلیلگر : محمد مهدی علی مددی (ارادتمند ، دم همتون گرم)

3/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *