شبکه Ardor چیست؟ | آشنایی با آردور و کوین ARDR

شبکه Ardor

امروزه دنیای بلاک‌چین پر از فرصت‌های مختلف است که اگر شبکه Ardor را بشناسید، می‌توانید شرایط فوق‌العاده‌ای را برای خود ایجاد کنید. شبکه Ardor دقیقا یک از همین بلاک‌چین‌های جدید است که در بازه زمانی کوتاه‌مدتی توانسته موفقیت‌های بزرگی به دست بیاورد. با توجه به اهمیت بالایی که در این شبکه وجود دارد، شما می‌توانید از آن استفاده کنید. ذکر این نکته ضروری است که این بلاک‌چین دارای رمز ارز اختصاصی خود است که ARDR نام دارد. برای این که بتوانید اطلاعات بیشتری را در این بخش داشته باشید، حتما این مطلب مهم را تا انتها مطالعه کنید.

شبکه Ardor چیست؟

با توجه به اهمیت بالایی که در شبکه Ardor وجود دارد، بسیاری از افراد دوست دارند که با ساختار ویژه این شبکه آشنایی پیدا کنند. به‌طور کلی می‌توان این‌گونه گفت که این بلاک‌چین چند زنجیره‌ای است که به همین علت، عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد. همچنین میزان امنیتی که شبکه چند زنجیره‌ای Ardor وجود دارد بسیار بیشتر از سایر بلاک‌چین‌هایی است که تابه‌حال شناخته شده‌اند. با توجه به شاخص‌های امنیتی پیچیده‌ای که در این شبکه به‌کار رفته است، می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که معاملات در آن نیز شکل امنی خواهند داشت.

شبکه آردور

این موضوع را فراموش نکنید که شبکه Ardor ارز اختصاصی ARDR را ایجاد کرده است. این ارز در واقع توکن بومی این بلاک‌چین محسوب می‌شود که می‌توان از آن به‌صورت ویژه استفاده کرد. همواره به این مورد دقت داشته باشید که شبکه Ardor جزو یکی از مقیاس‌پذیرترین بلاک‌چین‌ها دنیاست. همچنین در این بلاک‌چین از گواهی اثبات سهام استفاده می‌شود. به همین جهت توکن بومی این شبکه به هیچ عنوان قابل استخراج نیست. با توجه به توضیحات مهمی که در این بخش داده شد، بهتر است که شما هم از این ارز دیجیتال استفاده کنید تا از مزایای ویژه‌ای که دارد، مطلع شوید.

هدف و ایده شبکه Ardor چیست؟

برای این که میزان شناخت شما از شبکه Ardor بیشتر شود، حتما باید هدف و ایده راه‌اندازی آن را نیز بررسی کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که شبکه آردور قصد دارد بسیاری از نقص‌هایی که در شبکه بیت‌کوین دیده می‌شود را رفع کند. بر همین اساس، شاهد آن هستیم که این شبکه به سراغ گواهی اثبات سهام رفته است و به‌صورت ویژه از آن استفاده می‌کند. نکته مهم دیگری که باید به آن دقت کنید، این است که این شبکه، میزان مصرف انرژی کمتری نسبت به بلاک‌چین‌های دیگر دارد.

در واقع این شبکه قصد دارد تا کارایی بهتری نسبت به سایر شبکه‌ها داشته باشد که به اندازه زیادی نیز به این هدف خود دست پیدا کرده است. یکی دیگر از اهدافی که توسط این شبکه دنبال می‌شود، افزایش مقیاس‌پذیری است. طبق آمارهایی که تا‌به‌حال منتشر شده است، بسیاری از بلاک‌چین‌ها درگیر مشکل مقیاس‌پذیری هستند که مسائل مختلفی را برای آنان به وجود آورده است. به همین جهت باید کاری کنید که این مساله نیز برای شما کمتر ایجاد شود. خوشبختانه شبکه آردور مشکل مقیاس‌پذیری را هم تا اندازه زیادی حل کرده است که می‌توانید بررسی آن را هم انجام دهید.

شبکه آردور چیست؟

بررسی ساختار شبکه Ardor

یکی از نکات مهمی که باید درباره شبکه آردور بدانید این است که ساختار آن، بسیار منحصر‌به‌فرد و جذاب است. به همین جهت پروژه‌های زیادی علاقه‌‌مند به لانچ شدن در این بلاک‌چین هستند. خوشبختانه شبکه چند زنجیره‌ای Ardor داری ویژگی‌های مثبت زیادی است که آن را به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند. یکی از نکات مهم درباره این شبکه این است که زنجیره‌های کوچک از یک توکن بومی خاص پشتیبانی می‌کنند. همین مورد سبب می‌شود تا نقل و انتقالات در این بستر به بهترین شکل ممکن انجام شود. این موضوع را فراموش نکنید که پرداخت کارمزد تراکنش‌ها نیز بر اساس همین توکن‌ها قابل انجام خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت شبکه Ardor این است که سرعت عملکرد آن نسبت به سایر موارد بسیار بالاست. به همین جهت شما می‌توانید به آسانی معاملات خود را در این بخش انجام دهید پس هیچ نگرانی از این جهت به خود راه ندهید. در صورتی که تمامی این موارد گفته شده را جدی بگیرید، بدون‌شک بهتر با ساختار شبکه Ardor و کاربرد آن آشنایی پیدا می‌کنید.

شبکه چند زنجیره‌ای Ardor

نحوه عملکرد شبکه Ardor

با توجه به توضیحاتی که درباره شبکه چند زنجیره‌ای Ardor داده شد، بهتر است که با نحوه عملکرد آن نیز آشنایی کامل‌تری داشته باشید. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که بلاک‌چین چند زنجیره‌ای به‌طور کامل توسط این شبکه معنا پیدا کرده است. بر همین اساس وقتی که یک پروژه جدید در این بستر شکل می‌گیرد، اتفاقی که می‌افتد، این است که یک زنجیره فرعی برای آن ایجاد خواهد شد. معمولا در این زنجیره جدید تمامی داده‌هایی که با پروژه ارتباط دارد، در آن قرار می‌گیرد که شما می‌توانید از این شرایط ویژه به نفع خود استفاده کنید.

با‌این‌حال این زنجیره فرعی به زنجیره اصلی یا مادر نیز اتصال دارد که همین مورد سبب می‌شود تا امنیت پروژه به بیشترین حد ممکن خود برسد. در این حالت همه اطلاعات به صورت طبقه‌بندی شده قرار می‌گیرد که همین امر نیز باعث رشد هرچه بیشتر پروژه خواهد شد.

این نکته را فراموش نکنید که در این بلاک‌چین، تاریخچه مربوط به تراکنش‌ها ذخیره نمی‌شود. به همین جهت میزان داده‌ها بسیار پایین می‌آید که در نهایت سرعت شبکه Ardor را افزایش خواهد داد. تمامی این عوامل مثبت در کنار هم سبب شده است تا این شبکه بیش از هر زمان دیگری رشد کند.

بررسی رمز ارز ARDR

امروزه شناخت درست رمز ارزهای مختلف می‌تواند فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در اختیار شما قرار دهد که حتما باید نسبت به آن‌ها شناخت کافی را داشته باشید. به همین جهت امروزه باید بررسی ارز بومی شبکه آردور نیز صورت بگیرد. کوین ARDR ارز اختصاصی این بستر است که به‌صورت کامل مورد استخراج قرار گرفته است. نکته مهمی که باید به آن دقت کنید، این است که این ارز از گواهی اثبات سهام یا همان POS‌ استفاده می‌کند.

به همین دلیل در شبکه Ardor ارز آن قابلیت استخراج ندارد. از همین رو تمامی این کوین‌ها در داخل بازار در حال گردش است که باید به این موضوع نیز دقت کافی داشته باشید. همین مورد نشان می‌دهد که کوین ARDR از لحاظ تعداد نیز مشخص و ثابت است و در آینده با افزایش خاصی روبرو نمی‌شود. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد،‌ شما می‌توانید که به عنوان یک هولدر این ارز را خریداری کرده و سرمایه‌گذاری خود را در آن انجام دهید. به‌طور قطع با این روش می‌توانید به بهترین شرایط ممکن دست پیدا کنید پس حتما این مورد را جدی بگیرید.

استیکینگ کوین ARDR

امروزه شبکه آدور با ارائه کوین اختصاصی خود توانسته سروصدای زیادی به پا کند. به همین جهت تعداد علاقه‌مندان برای سرمایه‌گذاری در این بخش بسیار زیاد شده است که افراد مختلف می‌توانند از این شرایط ویژه به نفع خود استفاده کنند. استیکینگ یا سهام‌گذاری یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن بهره ببرید. در این حالت شما بخشی از سرمایه خود را داخل شبکه آردور قفل می‌کنید تا به عنوان نود از آن‌ها استفاده شود. شبکه Ardor نیز در ازای این کار شما سود خوبی برایتان در نظر می‌گیرد.

درحال‌حاضر، بسیاری از افراد از قابلیت استیکینگ این ارز استفاده کرده‌اند که سود خوبی برای آن‌ها ایجاد شده است. در صورتی که شما هم می‌خواهید سود مناسبی از این طریق به دست بیاورید، حتما در اولین فرصت ممکن در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید تا به خواسته خود دست پیدا کنید. این نکته را فراموش نکنید که در طول فرآیند استیکینگ می‌توانید به سراغ سایر روش‌های کسب سود همچون تریدینگ نیز بروید. برخی از سرمایه‌گذاران نیز ترجیح می‌دهند که این ارز را فقط هولد کنند تا از رشد قیمتی آن در بلندمدت بیشترین سود ممکن را ببرند.

کاربردهای مختلف ارز ARDR

با توجه به توضیحات مناسبی که درباره ارز ARDR داده شد، شما حتما باید به خوبی با ساختار آن آشنا باشید. با‌این‌حال کاربردهای این ارز نیز بسیار زیاد است که حتما باید آن را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهید. همان‌طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، یکی از کاربردهای این ارز استیکینگ آن است. در واقع این کار باعث می‌شود که میزان امنیت بلاک‌چین تا جایی که امکان دارد، افزایش پیدا کند. همچنین تایید تراکنش‌ها نیز با استفاده از فرایند استیکینگ این کوین اتفاق خواهد افتاد.

شبکه Ardor ارز

در صورتی که بخواهید در شبکه چند زنجیره‌ای Ardor تراکنش‌های خود را تایید کنید، حتما باید از این کوین به‌صورت ویژه استفاده شود. همچنین باید به این مورد دقت داشته باشید که ARDR یک کوین حاکمیتی در شبکه Ardor است. به همین جهت نقش بسیار مهمی در فرایندهای مربوط به رای‌گیری دارد که حتما باید به آن دقت کافی داشته باشید. با وجود این قدرت، شما می‌توانید در تصمیم‌گیری‌های مهم شبکه نیز نقش داشته باشید که این مورد نیز از مزایای ویژه این کوین به حساب می‌آید. با توجه به کاربرد‌های بسیار زیادی که در این کوین وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم که شرایط ویژه آن برای سرمایه‌گذاری را به صورت ویژه بررسی کنید.

شرایط کوین ARDR‌ در بازار چگونه است؟

اکنون که به‌صورت کلی با شبکه Ardor و کوین اختصاصی آن آشنا شدید، بهتر است که شرایط آن در بازار را نیز در نظر بگیرید. نکته مهم این است که این مطلب در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ نوشته شده است. به همین جهت تمامی اطلاعاتی که در ادامه می‌آید، بر اساس این تاریخ خواهد بود. در شبکه Ardor ارز ARDR توانسته به قیمت ۲۵.۰ دلار برسد. به همین جهت بسیاری از کارشناسان معتقدند که این ارز می‌توانند سقف‌های دیگری را نیز تجربه کند که باید به آن دقت کافی داشته باشید.

بر همین اساس به شما توصیه می‌کنیم که برای سرمایه‌گذاری در این ارز، احتیاط‌های لازم را بکنید. حجم کل بازار این کوین درحال‌حاضر ۲۵۰ میلیون دلار است که از این بین حدود ۴۰ میلیون دلار آن به‌صورت روزانه در حال معامله شدن است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که حجم کلی این بازار کوچک است که بر همین اساس بسیاری از افراد هنوز به خوبی با این بلاک‌چین و ارز آن آشنا نشده‌اند. نکته جالب این است که این کوین در طول یک سال اخیر، بیش از ۴۰۰۰ درصد رشد داشته است که یک عدد بسیار بزرگ به حساب می‌آید.

شبکه Ardor ارز | خرید و فروش ارز Ardor

بنیان‌گذاران شبکه Ardor چه کسانی هستند؟

زمانی که حرف از بررسی یک بلاک‌چین یا ارز دیجیتال خاص می‌شود، قبل از هرچیز باید نگاهی به بنیان‌گذاران آن بیندازید. در واقع در شبکه چند زنجیره‌ای Ardor افراد زیادی مشغول به کار هستند که هرکدام از آن‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه این پروژه داشته‌اند. با توجه به وضعیت خاصی که در این قسمت وجود دارد،‌ این امکان را خواهید داشت که هر کدام از این اعضای موسس را  بشناسید. شبکه Ardor متعلق به یک شرکت با نام ژلوریداست.

این شرکت همواره از نیروهای متخصص برای کارهای مختلف خود استفاده می‌کند. مهم‌ترین فرد تیم آردور آقای تومیسلاو گونتچف است که دارای نقش بسیار مهمی در ایجاد شبکه آردور بود. این فرد به عنوان مدیر نرم‌افزار مشغول به فعالیت است. این شخص در واقع یک جاوا دولوپر محسوب می‌شود که سابقه کاری ۲۰ ساله او نشان‌دهنده مهارت بی‌نظیر در کارش است. از دیگر افرادی که در این پروژه تلاش زیادی کرده‌اند می‌توان به لیور یافه اشاره کرد. این فرد نیز سابقه کار زیادی در سازمان‌های بزرگ دارد که تمام تجربیات خود را به صورت عالی در شبکه آردور به کار بسته است.

بهترین صرافی‌ها برای خرید ARDR

با توجه به اطلاعات کاملی که درباره شبکه Ardor دریافت کردید،‌ بهتر است که با راه‌های خرید کوین ARDR نیز آشنایی لازم پیدا کنید. در همین راستا انتخاب صرافی‌های درست می‌تواند در این راستا بسیار تاثیرگذار باشد. همان‌طور که می‌دانید، صرافی‌های ارز دیجیتال به دو نوع مختلف متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم می‌شوند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. متاسفانه هیچ صرافی غیرمتمرکزی این ارز را ارائه نمی‌کند زیرا در بلاک‌چین آن ایجاد نشده‌اند.

هدف شبکه آردور

با‌این‌حال، صرافی‌های متمرکز متعددی آن را می‌فروشند. شما می‌توانید این کوین را در صرافی‌هایی نظیر کوینکس، بایننس و بیترکس برای خود خریداری کنید. نکته مهم در این مورد این است که صرافی کوینکس دسترسی بهتری را برای ایرانیان فراهم کرده است که به همین جهت، اکثر کاربران ایرانی به سراغ آن می‌روند. به غیر از مواردی که برای شما بیان شد، صرافی‌های دیگری همچون پولونیکس و HitBtc نیز از این ارز پشتیبانی می‌کنند که در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

اخیرا به دلیل محدودیت‌هایی که بایننس برای ایرانیان به وجود آورده است، استفاده از آن برای بسیاری از کاربران غیرممکن شده است. با توجه به ریسک زیادی که در این بخش وجود دارد، همواره سعی کنید که از بهترین راه برای خرید و فروش ارز ARDR‌ استفاده کنید.

بهترین کیف پول‌ برای نگهداری ARDR

با توجه به ویژگی‌های مثبت شبکه Ardor ارز آن نیز باید به بهترین شیوه خریداری شده و داخل کیف پول مناسب قرار بگیرد. در صورتی که برای شبکه آردور به دنبال یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب هستید، گزینه‌های متعددی را پیش روی خود خواهید داشت که باید به آن دقت کافی داشته باشید. با توجه به اختصاصی بودن بلاکچین این رمز ارز، حتما باید از ولت‌های مخصوصی برای آن استفاده کرد. اولین گزینه‌ای که در این زمینه پیش روی شماست، ولت اختصاصی شبکه Ardor است. این ولت در نسخه موبایلی نیز منتشر شده که امکان نصب آسان آن برای همه افراد وجود دارد. یکی دیگر از کیف پول‌هایی که در این زمینه بسیار مفید است، فری ولت خواهد بود.

شبکه آردور | فروش ارز دیجیتال آردو

این کیف پول نیز قابلیت پشتیبانی از شبکه چند زنجیره‌ای Ardor را خواهد داشت که شما می‌توانید به‌صورت ویژه از آن بهره ببرید. ناگفته نماند که تمامی این موارد گفته شده از نوع کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند. این در حالی است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از ولت‌های سخت‌افزاری استفاده کنند. در  در این میان شما قادر خواهید بود که از کیف پول سخت‌افزاری لجر استفاده کنید. این ولت نیز در مدل‌های مختلفی ساخته شده است که شما می‌توانید از هرکدام آن‌ها بهره ببرید. لجر نانو اس و لجر نانو ایکس در این زمینه بسیار مطرح هستند که می‌توانید از این امکان ویژه به سود خود استفاد ببرید.

سخن پایانی

شبکه Ardor یک بلاک‌چین مستقل است که رمز ارز بومی ARDR‌ را برای خود در نظر گرفته است. این شبکه قصد دارد تا بسیاری از مشکلاتی که در شبکه بیت‌کوین وجود دارد را رفع کند. به همین جهت مواردی همچون سرعت تراکنش‌ها و مقیاس‌پذیری در این بلاک‌چین بهبود یافته است که از مهم‌ترین مزایای آن نیز به حساب می‌آید. در این مطلب از دلفین وست به صورت کامل این بلاک‌چین و ویژگی‌های آن را بیان کردیم. در صورتی که به دنبال یک سرمایه‌گذاری درست و مناسب هستید، می‌توانید که قبل از هر اقدامی تحلیل‌های اولیه را انجام دهید و سپس برای آن اقدام کنید برای این که این دانش را به دست آورید دوره ارزدیجیتال ماشین زمان که در مجموعه آموزش‌های دلفین‌وست قرار دارد را مشاهده کنید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *