بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری از نظر شما کدام است؟ اگر در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌‌‌‌کنید حتما می‌‌‌‌خواهید بدانید بهتری ارزهای دیجیتال کدام هستند و سرمایه گذاری در کدام یک می‌‌‌‌تواند شما را به سود بیشتری برساند. همچنین افرادی که جدیدا قصد دارند فعالیت در ارزهای دیجیتال را شروع کنند می‌خواهند بدانند از کجا شروع کنند و چه ارزهایی از نظر قیمتی مناسب‌‌‌‌تر هستند تا بتوان با پول کم سرمایه گذاری در آن را آغاز کرد.

کدام ارز دیجیتال اینده بهتری دارد؟

ارزهای دیجیتالی برای آینده مناسب هستند که بتوان با استفاده از آن‌‌‌‌ها سرمایه گذاری بلند مدت انجام داد. بیش از 75 درصد از ارزهای دیجیتال از بیت کوین پیروی می‌‌‌‌کنند یعنی با افزایش بیت کوین افزایش می‌‌‌‌یابند. بنابراین آگاهی از آینده بیت کوین می‌‌‌‌تواند در این انتخاب بسیار اثرگذار باشد. بسیاری از تحلیلگران آینده بیت کوین را با توجه به گذشته آن بسیار درخشان می‌‌‌‌دانند. در این مقاله از سایت دلفین وست بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری را به شما معرفی می‌‌‌‌کنیم هم چنین باید بگوییم که استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر خانگی و لپ تاپ امکان‌پدیر است که می‌توانید این مقاله را در سایت بخوانید.

 1. بیت کوین بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری
  افرادی که وارد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می‌‌‌‌شوند قبل ار هر ارز دیگری معمولا با بیت کوین آشنا می‌شوند. بیت کوین اولین و معتبرترین ارز دنیا است و امسال دهمین سالگرد خود را جشن گرفت. بدون وجود بیت کوین ارز دیجیتال معنایی ندارد و اگر بیت کوین شکست بخورد در واقع تمام ارزهای پیرو آن نیز شکست خورده اند. بسیاری از تحلیلگران آینده بیت کوین را بسیار درخشان تر از گذشته عنوان کرده‌‌‌‌اند. برای مثال جان مک آفی از چهره‌‌‌‌های سرشناس ارز دیجیتال قیمت بیت کوین را تا سال آینده 1 میلیون دلار برآورد کرده است. لازم به دکر است که شما می‌توانید استخراج بیت کوین با گوشی را نیز انچام دهید اما کمی سخت ترار راه‌های دیگر است.
  آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال
 2. اتریوم از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری
  اتریوم ارز دیجیتال دیگری است که در سال‌‌‌‌های آینده توانسته توجهات بسیاری را به خود جلب کند و برخی آن را دومین ارز دیجیتال بعد از بیت کوین می‌‌‌‌دانند. اتریوم بر اساس فناوری بلاک چینی ساخته شده و می‌‌‌‌تواند از برنامه‌‌‌‌های ارزی بیشتر پیش برود. در حال حاضر اتریوم اعتبار بسیاری دارد و شرکت‌‌‌‌های برجسته جهانی در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده‌‌‌‌اند. این ارز دیجیتال با نوسانات زیادی مواجه بوده و توانسته چالش‌‌‌‌های بسیاری را پشت سر بگذارد. بنابراین از نظر کارشناسان یکی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در آینده است.
 3. مونرو
  سومین ارز دیجیتال که می‌‌‌‌تواند برای سرمایه گذاری بلندمدت بعد از بیت کوین و اتریوم مناسب باشد مونرو است. مونرو نوعی ارز مجازی است که پروتکل های لازم برای حفظ امنیت افراد را به وجود می‌‌‌‌آورد و به همین دلیل محبوبیت بسیاری دارد. در این نوع ارز دیجیتال امضای شخص ناشناس بوده و در نتیجه منجر به حفظ حریم شخصی او می‌‌‌‌شود.
 4. آیوتا
  آیوتا در حال حاضر یکی از مشهورترین و بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری است که برای اولین بار در سال 2014 به عنوان یکارز رمز پایه وارد بازار شد. در آیوتا از تکنولوژی تانجل استفاده می‌‌‌‌شود و سرعت آن نسبت به بلاک چین بیشتر است. برای انجام تراکنش آیوتا لازم است است افراد در تراکنش‌‌‌‌ها حضور داشته باشند و دو تراکنش آخر را تایید کنند. در نتیجه انجام تراکنش‌‌‌‌ها در آیوتا رایگان است. یکی از برتری‌‌‌‌های آیوتا نسبت به سایرین و علت محبوبیت آن است.جالب است بدانید آیوتا را نمی‌‌‌‌توان استخراج کرد و تنها در بلند مدت می‌‌‌‌تواند افزایش قیمت داشته باشد.
 5. نئو
  یکی از پیشروترین ارزهای دیجیتال در دنیا نئو NEO است و در واقع اولین ارز چینی است که عرضه شد. به عنوان یک ارز دیجیتال نسل سومی نئو با سرعت بسیار بالایی کار می‌‌‌‌کند و می‌‌‌‌توان برای پرداخت‌‌‌‌های فروشگاهی از آن استفاده کرد. نئو با ترکیب سرمایه‌‌‌‌های واقعی و ارز دیجیتال ساخته شده و در نتیجه می‌‌‌‌تواند در بلند مدت یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت باشد.
 6. ریپل
  به اعتقاد کارشناسان یکی از ارزهای آینده‌‌‌‌دار ریپل است که می‌‌‌‌تواند گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بلند‌‌‌‌مدت باشد. ریپل از شرکت‌‌‌‌هایی است که برای بلاک چین، موسسات و بانک‌‌‌‌ها گزینه خوبی است. بنابراین به اعتقاد عده بسیاری می‌‌‌‌توان به ریپل به عنوان یک ارز دیجیتال آینده دار نگاه کرد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

برخی از افراد می‌‌‌‌خواهند بدانند ارزهای دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری کدام‌‌‌‌اند. ابتدا لازم است این نکته را یادآور کنیم که اگر یک ارز دیجیتال بسیار پایین است به این معنا نیست که در چند سال آینده قرار است قیمتی چند صد دلاری پیدا کند. دلیل اصلی این که قیمت برخی از ارزهای دیجیتال پایین است تعداد واحدهای بالای این ارزها است با این وجود ما بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری را به شما معرفی خواهیم کرد. از جمله ارزهای دیجیتال ارزان ارز XRP، ارز TRX ، بایوتا، ویچین، بی تورنت، ارز دات کوین، ارز بت، ارز زی کش و … است که می‌‌‌‌تواند برای سرمایه گذاری بلند‌‌‌‌مدت مناسب باشد. در حال حاضر هزاران ارز دیجیتال وجود دارد که می‌‌‌‌توان برای سرمایه گذاری از آن‌‌‌‌ها استفاده کرد. در این بین ارزهای بسیاری وجود دارد که قیمت پایینی دارند که در این مقاله نتوانستیم همه این ارزها را برای شما معرفی کنیم.

آینده ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

سخن آخر

بازار ارزهای دیجتال از گذشته تا کنون نوسانات بسیاری را تجربه کرده است و نمی‌‌‌‌توان گفت همیشه روند صعودی دارد. اما ارزهایی هستند که بسیار پرکاربرد و پرطرفدار بوده و به واسطه اعتباری که دارند می‌توان گفت گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بلند‌‌‌‌مدت هستند. همچنین برخی افراد به دنبال ارزهای با قیمت ارزان برای سرمایه گذاری بلند‌‌‌‌مدت هستند که در این مقاله تلاش کردیم در هر دو زمینه بهترین ارزها را به شما معرفی کنیم.

آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *