بید ارز چیست؟ صرافی آنلاین معامله ارز دیجیتال

بید ارز چیست

افرادی که صاحب ارزدیجیتال هستند، ممکن است بخواهند آن را بفروشند یا افرادی که خواهان این ارزها هستند ممکن است تمایل به خرید آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها داشته باشند. محل خرید و فروش ارزهای دیجیتال، صرافی نام‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد. صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها وب‌‌‌‌‌‌‌‌‌سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی هستند که به صورت آنلاین خدمات معامله ارزهای دیجیتالی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. بید ارز یکی از معتبرترین صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارزدیجیتال ایرانی است، که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان با ریال در آن خرید و فروش کرد. برای کسانی که تنها با ریال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند معامله کنند، امکان خرید و فروش ارز در صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خارجی وجود ندارد، چراکه این صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، از ریال پشتیبانی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

بیدارز صرافی معامله ارز دیجیتال

چرا باید صرافی بید ارز را انتخاب کنیم؟

ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و امکانات خوب این صرافی باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا در میان تمام صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود این گزینه را انتخاب کنیم.

 • امنیت
  وجود امنیت در هر سامانه اینترنتی مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین اصل است. برای صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آنلاین به دلیل حساسیت کار و میزان پولی که جابجا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، این موضوع اهمیت ویژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. امنید در سایت بید ارز به حد مطلوب برقرار است. برای ثبت نام در بیدارز افراد باید در کنار اطلاعات خود، عکس و مدارک شناسایی نیز ارسال کنند، که باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود فقط افراد مطمئن بتوانند در این سامانه فعالیت کنند.
 • محیط معامله بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌واسطه
  معامله در بید ارز به صورت کاربر به کاربر انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و ارز دیجیتال بلافاصله بعد از ارسال از طرف فروشنده به خریدار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.
 • پرداخت سریع
  چنانچه کاربران بید ارز حساب بانک آینده داشته‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشند، پول بلافاصله انتقال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌یابد. در غیر این‌‌‌‌‌‌‌‌‌صورت، در عرض 24 ساعت کاری انتقال صورت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد.

سایر ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها

 • سرعت بالا
  سرعت بالای پردازش‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سایت، اعلام قیمت لحظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، پوشش روزانه اخبار و تازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و پرداخت ضمانت‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده از ویژگی‌های دیگر این سامانه است.
 • پشتیبانی شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌روزی
  هر مشکلی که کاربران داشته‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشند، اپراتورهای بید ارز 24 ساعته برای رفع آن و کمک به کاربران آماده هستند.

خرید و فروش در بید ارز چگونه انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود؟

در ابتدا فروشنده باید ارز خود را برای فروش داخل سایت قراردهد. سپس خریدار یکی از پیشنهادت فروش را انتخاب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و مبلغ مرود نیاز را به حساب کاربری خود اضافه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. در نهایت فروشنده با قبول خریدار، ارزدیجیتال را به حساب او منتقل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. پس از آن که سامانه پایان تراکنش را تشخیص داد، پول به حساب فروشنده واریز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال در بیدارز

سخن پایانی

اگر علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌مند به خرید و فروش و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هستید، نگران عدم پشتیبانی صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های معتبر از ریال نباشید. بید ارز صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال ایرانی، بستری مطمئن و معتبر است. فرآیند معامله در این سامانه بسیار ساده بوده و به دلیل امکانات خوبی که در اختیار کاربران خود قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد به محبوبیت زیادی رسیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌است.

آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *