آموزش ثبت نام بیت‌کوین با موبایل

ثبت نام بیت‌کوین با موبایل

استخراج بیت‌کوین از طریق تلفن، موضوعی است که در چند وقت اخیر و پس از گسترش ارزهای دیجیتال و محبوب‌شدن آن‌ها که نمی‌توان این موضوع را دست کم گرفت، بسیار پرسیده شده است همچنین به دلیل افزایش تقاضا برای ارز‌های دیجیتال توانسته‌اند به رکوردهایی دست یابند. دستیابی به سودهای بزرگ در یک زمان بسیار اندک از زمان ظهور آن، بسیاری آرزوی یادگیری تمام اطلاعات و جزئیات در مورد ارز‌های دیجیتال از جمله بیت‌کوین را دارند و برای این منظور دوره‌ای تحت عنوان ارزهای دیجیتال ماشین زمان برای آموزش صفر تا صد در سایت قرار داده شده که می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکی از روش‌های استخراج بیت‌کوین از طریق تلفن است، در واقع ابزار‌هایی هستند که به وسیله آن می‌توانید بیت‌کوین را تهیه کرده و روی آن سرمایه‌گذاری کنید. در نتیجه بدون نیاز به تلاش فیزیکی زیاد از طریق آن‌ها به سود‌های زیادی برسید، از طریق این مقاله با روش‌های استخراج بیت‌کوین از طریق تلفن آشنا می‌شویم.

بیت‌کوین چیست؟

بیت‌کوین در سال 2009 توسط شخص یا گروهی از افراد به نام ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. در نظر گرفته شده است که از این روش به‌عنوان روش پرداختی استفاده شود که از نظارت دولت، تأخیر در انتقال یا کارمزد تراکنش مصون است. بااین‌حال، اکثر مشاغل و مصرف‌کنندگان هنوز بیت‌کوین را به‌عنوان یک روش پرداخت پذیرفته‌اند که درحال‌حاضر برای ارائه یک جایگزین قانونی برای ارزهای سنتی بسیار ناپایدار است.

ثبت نام در بیت‌کوین با گوشی

درحال‌حاضر بیت‌کوین عمدتا به‌عنوان نوعی سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود. می‌توان گفت ویژگی‌های آن بیشتر به کالا شباهت دارد تا ارزهای سنتی. به این دلیل که فراتر از تأثیر مستقیم یک اقتصاد واحد و تا حد زیادی از تغییرات در سیاست پولی مصون است. با این وجود، چند عامل دیگر وجود دارد که می‌تواند بر قیمت بیت‌کوین تأثیر بگذارد که معامله‌گران باید در نظر داشته باشند.

روش‌های خرید بیت‌کوین

اگر به دنبال تجارت بیت‌کوین هستید، خبر خوب این است که اکنون چندین گزینه دارید. برای این کار حتی ممکن است نیازی به افتتاح حساب جداگانه و تخصصی نداشته باشید، زیرا بسیاری از کارگزاران بزرگ راهی برای خرید آن‌ها ارائه می‌دهند. (در این‌جا برخی از برترین کارگزاران برای تجارت ارز‌های دیجیتال آورده شده است.) به‌علاوه، برخی از اپلیکیشن‌ها (به عنوان مثال PayPal و Cash App) اکنون به ساکنان ایالات متحده اجازه می‌دهند تا بیت‌کوین را بخرند، بفروشند و نگه دارند.

ثبت نام بیت‌کوین برای اندروید

هر روش زیر ترکیب متفاوتی از هزینه، امنیت و جنبه‌های مثبت و منفی بالقوه را ارائه می‌دهد.

 1. اپلیکیشن‌های مالی

بسیاری از برنامه‌های مالی مانند PayPal و Venmo اکنون به شما امکان معامله ارز‌های دیجیتال را می‌دهند. پی‌پال، خرید یا فروش مستقیم بیت‌کوین را با استفاده از همان برنامه‌ای که در پرداخت‌های آنلاین خود به آن اعتماد کرده‌اید، بسیار آسان می‌کند. شما 0.50 دلار برای معاملات کمتر از 5 دلار پرداخت خواهید کرد و کارمزد‌ها از آن‌جا افزایش می‌یابد. معاملات 200 تا 1000 دلاری 1.8 درصد هزینه دارند، درحالی‌که معاملات بالای 1000 دلار 1.5 درصد هزینه دارند. یک نشانه‌گذاری اسپرد در معاملات وجود دارد، اما برای نگه‌داری ارز دیجیتال در حساب خود هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و می‌توانید هر بار به اندازه 1 دلار معامله کنید. اتریوم، لایت‌ کوین و بیت‌کوین کش نیز در این‌جا قابل معامله هستند. Venmo همان هزینه‌ها را دریافت می‌کند، زیرا متعلق به PayPal است.

 1. مبادلات رمزنگاری

صرافی‌های رمزنگاری یکی دیگر از گزینه‌های محبوب برای کسانی است که به دنبال خرید بیت‌کوین هستند. صرافی‌ها چند مزیت کلیدی برای معامله‌گران ارائه می‌دهند. اول، بهترین صرافی‌های رمزنگاری کمترین هزینه ممکن را برای تجارت ارز‌های دیجیتال ارائه می‌دهند. بنابراین اگر هزینه هدف اصلی شما باشد، آن‌ها بهترین گزینه برای شما هستند. دوم این که بسیاری از صرافی‌ها، قیمت‌های اسپرد را دریافت نمی‌کنند، چرا که کارمزدهای پنهانی است که در قیمت‌های معاملاتی تعبیه شده است. سوم، بسیاری از صرافی‌ها کیف پول ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد ارز دیجیتال خود را به‌طور ایمن، ذخیره کنید.

کارمزدها در صرافی‌های مختلف رمزنگاری می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی متفاوت باشد، بنابراین بهتر است دقت کنید تا بهترین ترکیب قیمت، انتخاب ارز دیجیتال و خدمات را پیدا کنید. گزینه‌های محبوب عبارتند از: Coinbase، Binance، Crypto.com و Kraken.

 1. برنامه‌های تجاری

شما می‌توانید با استفاده از یک اپلیکیشن معاملاتی مانند وبول یا رابینهود، بدون کارمزد مستقیم، چند بیت‌کوین دریافت کنید. Robinhood بهترین ترفند خود (بدون کمیسیون) را به‌کار می‌گیرد و آن را روی ارز‌های دیجیتال اعمال می‌کند، اما نشانه‌گذاری اسپرد را دریافت می‌کند که هزینه دقیق آن را فاش نمی‌کند. شما می‌توانید مستقیما بیت‌کوین بخرید و به سایر ارز‌های دیجیتال نیز دسترسی داشته باشید؛ ویژگی‌ای که سایر کارگزاران فهرست‌شده در این‌جا ارائه نمی‌دهند. البته زمانی که در پلتفرم با کاربری آسان هستید، می‌توانید سهام ETF و گزینه‌ها را خریداری کنید.

نحوه ثبت نام در بیت‌کوین با گوشی

وبول به شما امکان داد و ستد بیش از 25 رمزارز از جمله بیت‌کوین را می‌دهد. بااین‌حال، در هر تراکنش 1 درصد نشانه‌گذاری پرداخت می‌کنید. شما همچنین می‌توانید سهام ETF ها را معامله کنید.

 1. دلالان سنتی

برخی از کارگزاران سنتی نیز وارد عرصه ارز‌های دیجیتال شده‌اند از جمله Interactive Brokers و TradeStation.

در Interactive Brokers می‌توانید قرارداد‌های آتی بیت‌کوین بخرید و همچنین سکه را مستقیما معامله کنید. این کارگزار برای هر قرارداد آتی 10.02 دلار دریافت می‌کند که به شما امکان می‌دهد در معرض پنج بیت‌کوین قرار بگیرید. اگر می‌خواهید بیت‌کوین را مستقیما معامله کنید، بسته به حجم ماهانه خود، کمیسیون رقابتی 0.12-0.18 درصد از ارزش تجارت خود را پرداخت خواهید کرد. همچنین به اتریوم، بیت‌کوین کش و لایت‌کوین دسترسی خواهید داشت. Interactive Brokers طیف وسیعی از اوراق بهادار قابل معامله دیگر را فراهم می‌کند و به شما امکان دسترسی به اوراق بهادار در سراسر جهان را می‌دهد.

 1. دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین

گزینه دیگر این است که بیت‌کوین را مستقیما از طریق دستگاه خودپرداز بیت‌کوین بخرید، اگرچه احتمالا در مقایسه با جاهای دیگر، پورسانت بیشتری می‌پردازید. می‌توانید بیت‌کوین بخرید و برخی از دستگاه‌های خودپرداز به شما اجازه می‌دهند آن‌ها را نیز با استفاده از پول نقد یا کارت نقدی بفروشید. اما ممکن است برای انجام تراکنش به کیف پول بیت‌کوین نیاز داشته باشید.

آموزش ثبت نام بیت‌کوین با گوشی

همچنین در این صورت کمیسیون می‌تواند گران باشد به‌طوری که برخی از دستگاه‌های خودپرداز حدود 7 درصد در هر تراکنش دریافت می‌کنند.

بیت‌کوین چگونه کار می‌کند؟

بیت‌کوین برای عملکرد به دو مکانیسم اساسی متکی است: بلاک‌چین و فرآیند استخراج.

بلاک‌چین چیست؟

بلاک‌چین یک دفتر کل دیجیتال مشترک است که حاوی رکوردی از تمام تراکنش‌های بیت‌کوین است. تراکنش‌های اخیر ارزهای دیجیتال توسط ماینرها به «بلاک‌ها» دسته‌بندی می‌شوند. این بلوک‌ها قبل از این که به زنجیره بلوکی موجود متصل شوند، از نظر رمزنگاری محافظت می‌شوند. دسترسی به بلاک‌چین در هر زمانی امکان‌پذیر است، اما تغییرات تنها با قدرت محاسباتی بیشتر شبکه قابل انجام است.

ماینینگ چیست؟

ماینینگ فرآیند پین‌کردن هر بلوک به یک بلاک‌چین موجود است. هنگامی که یک بلوک پین شد، واحدهای جدیدی از ارز دیجیتال به نام «جوایز بلوک» منتشر می‌شوند. ماینرها می‌توانند این واحد‌ها را مستقیما به بازار تزریق کنند. به دلیل نقش حیاتی خود در این فرآیند، ماینرها می‌توانند کنترل قابل توجهی بر بیت‌کوین اعمال کنند.

ثبت نام بیت‌کوین با ios

فرآیند استخراج ارز‌های دیجیتال به‌طور کلی و بیت‌کوین به‌طور خاص چگونه است؟

ماینینگر فرآیند مصرف منابع محاسباتی برای پردازش تراکنش‌ها، ایمن‌سازی شبکه و همگام نگه‌داشتن همه افراد در شبکه است. می‌توان آن را مرکز داده بیت‌کوین دانست، تفاوت در طراحی کاملا غیرمتمرکز است، ماینر‌‌ها در کشور‌های سراسر جهان فعالیت می‌کنند و هیچ کس نمی‌تواند کنترلی بر شبکه داشته باشد. به این فرآیند «ماینینگ» می‌گویند، زیرا شبیه به پانینگ برای طلاست، مکانیزمی موقت برای صدور بیت‌کوین‌های جدید.

بااین‌حال، برخلاف پانینگ برای طلا، استخراج بیت‌کوین به خدماتی پاداش می‌دهد که عملکرد ایمن شبکه پرداخت را تضمین می‌کند. پس از انتشار آخرین بیت‌کوین، استخراج همچنان یک امر ضروری بود.

اصل استخراج بیت‌کوین چیست؟

هر کسی می‌تواند با اجرای نرم‌افزار بر روی سخت‌افزار تخصصی به استخراج‌کننده بیت‌کوین تبدیل شود. نرم‌افزار ماینینگ به پخش تراکنش‌ها از طریق شبکه P2P گوش می‌دهد و وظایف مناسب را برای پردازش و تایید این تراکنش‌ها انجام می‌دهد. استخراج‌کنندگان بیت‌کوین این کار را تکمیل می‌کنند و کارمزد تراکنش‌هایی را دریافت می‌کنند که توسط کاربران برای سرعت بخشیدن به پردازش تراکنش و بیت‌کوین‌های اضافی صادر شده طبق یک فرمول ثابت پرداخت می‌شود.

Bitcoin mining

تراکنش‌های جدید باید در یک بلوک با اثبات کار ریاضی گنجانده شوند تا تأیید شوند. ایجاد این اثبات دشوار است زیرا تنها با تلاش میلیارد‌ها محاسبه در ثانیه می‌توان آن را تولید کرد. ماینر‌ها باید این محاسبات را قبل از پذیرفته شدن و پاداش بلاک‌هایشان انجام دهند. همان‌طور که افراد بیشتری شروع به استخراج می‌کنند، مشکل یافتن یک بلوک معتبر به‌طور خودکار توسط شبکه افزایش می‌یابد تا اطمینان حاصل شود که میانگین زمان برای یافتن یک بلوک در 10 دقیقه باقی می‌ماند. در نتیجه، ماینینگ بسیار رقابتی است و هیچ ماینر فردی نمی‌تواند آنچه را که در بلاک‌چین وجود دارد، کنترل کند.

Proof of Work نیز به گونه‌ای طراحی شده است که باید بر بلوک‌های قبلی تکیه کند، بنابراین ترتیب زمانی زنجیره بلاک را اعمال می‌کند. این طراحی، لغو تراکنش‌های گذشته را بسیار دشوار می‌کند، زیرا اثبات کار برای همه بلوک‌های بعدی باید دوباره محاسبه شود. هنگامی که دو بلوک به‌طور همزمان پیدا می‌شوند، ماینر اولین بلوک دریافتی را پردازش می‌کند و پس از یافتن بلوک بعدی به طولانی‌ترین زنجیره بلوک ارسال می‌شود. این کار تضمین می‌کند که فرآیند استخراج یک ثبات جهانی مبتنی بر قدرت پردازش را حفظ می‌کند.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین نه می‌توانند پاداش‌های خود را با تقلب افزایش دهند و نه با تراکنش‌های جعلی که شبکه بیت‌کوین را مختل می‌کند، مقابله کنند، زیرا تمام گره‌های بیت‌کوین بلوک‌هایی را که حاوی داده‌های نامعتبر هستند و قوانین پروتکل بیت‌کوین را نقض می‌کنند، رد می‌کنند. بنابراین حتی اگر نمی‌توان به همه ماینرهای بیت‌کوین اعتماد کرد، شبکه بیت‌کوین همچنان امن است.

ماینینگ بیت‌کوین با گوشی

براساس این روش، ادعای مالکیت بیت‌کوین یا کلاهبرداری با استفاده از آن یا سایر تراکنش‌های متقلبانه یا مشکوک غیرممکن می‌شود.

با کمی تامل در عبارت استخراج بیت‌کوین می‌توان به توضیح یا شفاف‌سازی دیگری در مورد این موضوع دست یافت. و آن این که استخراج بیت‌کوین بر یک محور اساسی استوار است که آن هم استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی است. مانند کامپیوتر و کارت گرافیک؛ برای ردیابی فرآیندهای درون بلوک‌ها و اثبات اعتبار آن‌ها. این کار مستلزم حل معادلات بسیار دشوار و پیچیده خواهد بود.

بنابراین کسانی که این فرآیند را انجام می‌دهند، به کامپیوترهای پیشرفته و با قابلیت‌های بسیار بالا و ویژه نیاز دارند.

چگونه بیت‌کوین دریافت کنیم؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم که بیت‌کوین یک ارز الکترونیکی است، فقط از طریق اینترنت معامله می‌شود. و هر کسی که این ارز یا بخشی از آن را داشته باشد، می‌تواند آن را با دلار یا سایر ارزهای فیزیکی، از طریق سایت‌هایی که در اینترنت با ارزها معامله می‌کنند، مبادله کند.

راه‌های مختلفی برای دریافت بیت‌کوین وجود دارد، اما دقیق و دشوار هستند و نیاز به آموزش و توضیح دقیق دارند. ویدیو‌های زیادی نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، زیرا می‌دانید که این روش‌ها درجه سختی متفاوت دارند و می‌توانید آن‌چه را که برای شما مناسب است، دنبال کنید. همچنین می‌توانید با دانلود برنامه ماینینگ در هر یک از آن‌ها از رایانه یا تلفنی که استفاده نمی‌کنید، بهره ببرید.

ثبت نام بیت‌کوین برای اندروید

استخراج با موبایل امکان‌پذیر است؟

البته پاسخ این است که استخراج بیت‌کوین با استفاده از گوشی امکان‌پذیر است و اگرچه دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است از آن اجتناب کنید، اما این امکان وجود دارد. اگرچه استفاده از گوشی برای استخراج بیت‌کوین روش سنتی محسوب نمی‌شود، اما در مقایسه با تلاش و زمان صرف شده، سود خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت.

این امر به این دلیل نیست که موبایل‌های هوشمند به اندازه کافی قدرتمند نیستند تا ارز دیجیتال استخراج کنند، بلکه به این دلیل است که ماینرها از تجهیزات قدرتمندی استفاده می‌کنند که یک تلفن در مقایسه با آن بی‌فایده است. افرادی که از تجهیزات معدنی قدرتمند یا در برخی موارد از رایانه‌های شخصی قدرتمند استفاده می‌کنند، سود بیشتری از ماینینگ خواهند داشت. استخراج ارز دیجیتال یک فعالیت صنعتی غول‌پیکر است. ماینرها روی سخت افزار استخراج ASIC سرمایه‌گذاری می‌کنند تا حاشیه سود خود را افزایش دهند، این همان چیزی است که باعث ایجاد ایده استخراج انبوه شد. هدف این نوآوری‌ها ارائه قدرت محاسباتی بیشتر برای کمک به حل الگوریتم‌ها و دریافت پاداش است.

بنابراین ارز دیجیتال با استفاده از تلفن همراه استخراج می‌شود، اما در مقیاس بسیار کوچک‌تر صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از طریق تلفن هوشمند یا مزرعه ماینینگ موبایل به استخر ماینینگ بپیوندید. بااین‌حال، هنگامی که پاداش‌ها را به اشتراک می‌گذارید، درصد شما براساس قدرت محاسباتی‌تان بسیار ناچیز خواهد بود.

نحوه استخراج بیت‌کوین در دستگاه‌های اندرویدی

 •  استخراج فردی

استخراج انفرادی با گوشی‌های اندرویدی آسان نیست، هر بیت‌کوین دارای یک آدرس 64 بیتی است که به صورت رمزگذاری شده، تولید می‌شود و یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی که استخراج کنندگان آن را تولید می‌کنند. چند ماه طول می‌کشد تا گوشی اندرویدی کسری از بیت‌کوین را تولید کند.

 • استخرهای استخراج ارزهای دیجیتال

استخر‌های استخراج ارز‌های دیجیتال، استخر‌هایی با میزبانی سرور هستند که همه منابع محاسباتی خود را برای حل الگوریتم‌ها به اشتراک می‌گذارند. اگر استخر در حل معادلات موفق شود، هر یک از اعضا، سهم خود را براساس میزان توان محاسباتی خود دریافت می‌کنند.

برنامه‌های استخراج بیت‌کوین اندروید

استخراج بیت‌کوین از اندروید از طریق چندین اپلیکیشن است که کاربر می‌تواند آن را روی دستگاه خود دانلود کند. بیشتر اپلیکیشن‌های موجود در پلتفرم‌های گوشی‌های هوشمند مانند گوگل پلی شبیه‌سازی فرآیند استخراج بیت‌کوین هستند، گویی یک بازی است که به شما یاد می‌‌دهد چگونه ماینینگ انجام شده است. در ادامه به برجسته‌ترین اپلیکیشن‌های موجود توسط دستگاه‌های اندرویدی به منظور استخراج بیت‌کوین از اندروید اشاره می‌کنیم.

 • MinerGate Mobile Miner

MinerGate Mobile Miner یک نسخه گوشی هوشمند بسیار کاربر پسند از کلاینت معروف استخراج ارز دیجیتال MinerGate برای رایانه‌های شخصی است که از طیف گسترده‌ای از سکه‌های رمزنگاری مانند QuazarCoin، مونرو، MonetaVerde، بیت‌کوین، FantomCoin، Bytecoin، Dashcoin، Infinium-8 و DigitalNote پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند سکه‌های خود را در کیف پول داخلی برنامه ذخیره کنند.

استخراج و ثبت نام بیت‌کوین با گوشی

 • Bitclaim

این اپلیکیشن یکی از روش‌های استخراج بیت‌کوین به صورت تلفنی است و هر کسی می‌تواند اپلیکیشن را دانلود کرده و با ایجاد کیف پول ارزی مخصوص و سپس واردکردن داده‌های آن در اپلیکیشن، آن را دانلود کرده و فرآیند استخراج را به راحتی آغاز کند. اپلیکیشن Bitclaim چندین مزیت مهم دارد، زیرا استفاده از آن رایگان است و به کاربر این امکان را می‌دهد که هر نیم ساعتی که از استفاده از اپلیکیشن می‌گذرد، جوایز ساتوشی دریافت کند و این پاداش‌ها توسط ساتوشی به‌عنوان مشوقی در سیستم بیت‌کوین ارائه شده تا هزینه‌های زیاد انرژی مورد استفاده در سیستم را جبران کند.

این اپلیکیشن تنها بر روی دستگاه‌هایی قابل استفاده است که از سیستم اندروید پشتیبانی می‌کنند، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن، سهولت استفاده از آن است. کاربر برای تبدیل آن به ارز واقعی باید به مقدار مشخص یا حداقل ارز دسترسی داشته باشد.

 • Kobo

کوبو یک اپلیکیشن استخراج بیت‌کوین از اندروید است که فرآیند استخراج و سود برای ارزهای دیجیتال الکترونیکی مختلف از جمله Litecoin، Ethereum، Bitcoin، ZCash، Ripple، Decred، DogeCoin و سایر ارز‌های رمز‌گذاری شده مختلف را انجام می‌دهد.

یکی از مزیت‌های اپلیکیشن پشتیبانی از بیش از 80 کشور و همچنین پشتیبانی از فناوری‌های پیشرفته برای ارز‌های دیجیتال مانند فناوری Proof of Stake و تکنولوژی Masternode Pooling است. برخی از کاربران ایراداتی را در اپلیکیشن می‌یابند و برخی دیگر از مزایای آن در پشتیبانی از فناوری‌های مختلف حمایت می‌کنند. در این اپلیکیشن، اولین کیف پول الکترونیکی دیجیتال در این زمینه (PoS) است که امکان ذخیره ارز‌های دیجیتال و استفاده از آن‌ها را فراهم می‌کند.

 • NeoNeon Miner

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که افراد مبتدی در این زمینه می‌توانند از آن استفاده کرده و فرآیند ماینینگ موبایل را شروع کنند، زیرا علاوه‌بر عملکرد‌های زیادی که ارائه می‌دهد، فرآیند ثبت‌نام در اپلیکیشن بسیار آسان است. برای استفاده از NeoNeon Miner، ابتدا باید به یک استخر استخراج کریپتو بپیوندید. بیت‌کوین، لایت‌کوین، Feathercoin، Vertcoin و سایر ارز‌های دیجیتال در این اپلیکیشن پشتیبانی می‌شوند.

 • CCoins.pht

مفهوم تجاری این اپلیکیشن، حول فرآیند کمک به کاربران برای استخراج ارز‌‌های دیجیتال، از جمله ارز مجازی بیت‌کوین، توسعه یافته است. برخی از عملیات‌ها از طریق این اپلیکیشن قابل انجام است مانند: استعلام موجودی بیت‌کوین در حساب کاربر، امکان انتقال وجه به سایر کاربران، انجام پرداخت و سایر خدمات را فراهم می‌کند و برای معاملات فیزیکی مناسب است. همچنین امکان خرید گیفت کارت را فراهم می‌کند، به‌طوری که کاربر می‌تواند بیش از 120 کارت هدیه را از تجار خریداری کند.

این اپلیکیشن یکی از بهترین راه‌های استخراج بیت‌کوین از طریق تلفن به حساب می‌آید که افراد زیادی در سرتاسر دنیا از آن استفاده می‌کنند و سود زیادی به همراه دارد.

اپلیکیشن ثبت نام بیت‌کوین برای اندروید

 • برنامه  BTC SAFARI

BTC SAFARI یکی از بهترین و ساده‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است، زیرا علاوه‌بر ایمیل کاربر با واردکردن اطلاعات کیف پول بیت‌کوین و سپس شروع فرآیند استخراج نیز قابل استفاده است.

از طریق این اپلیکیشن می‌توانید هر ربع ساعت از ساتوشی پرداختی دریافت و پول دریافت کنید، ساتوشی کمتر از بیت‌کوین است، زیرا برای به دست آوردن یک بیت‌کوین باید 1 میلیون سکه ساتوشی جمع شود و در یک زمان حدود 400 سکه به دست می‌آید.

 • Storm Play

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن‌های حرفه‌ای در زمینه استخراج بیت‌کوین به حساب می‌آید، زیرا مزیت‌های بسیاری از جمله موارد زیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد:

 • این اپلیکیشن به‌طور مرتب جوایز بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که این جوایز را می‌توان با دعوت از دیگران برای استفاده از اپلیکیشن به دست آورد.
 • با این اپلیکیشن می‌توانید فرآیند راه‌اندازی بسیاری از ارز‌های دیجیتال مانند اتریوم، استورم کرنسی را نیز انجام دهید.
 • همچنین، مشتریان می‌توانند هر 30 دقیقه یک بار سکه از برنامه کسب کنند.
 • استفاده از اپلیکیشن بسیار آسان است، تنها کاری که کاربر باید انجام دهد، این است که اطلاعات ایمیل و کیف پول خود را وارد کند.
 • مشتریان همچنین می‌توانند با تعیین زمان درخواست و دریافت پاداش، سکه دریافت کنند.

 

 • Bitcoin Cash

این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که هر نیم ساعت یک بار با هزینه رایگان بیت‌کوین به دست آورید و همچنین در همان بازه زمانی 200 ساتوشی مبادله می‌کند و زمانی که به 20 هزار ساتوشی به تعداد ارز‌های داخل کیف دست پیدا کردید، می‌توانید سود را در داخل کیف پول برداشت کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های این اپلیکیشن این است که رابط کاربری آسانی دارد، تنها کاری که کاربر باید انجام دهد فشاردادن دکمه‌ای است که به او امکان می‌دهد تراکنش رایگان ساتوشی را دریافت کند و هر نیم ساعت یک بار دکمه را فشار دهد. علاوه‌براین، برنامه راه‌های مختلفی برای حفظ تراکنش‌های کاربران برای بیت کوین‌ها ارائه می‌دهد.

ستخراج بیت‌کوین با موبایل

در این اپلیکیشن هیچ حساب کاربری وجود ندارد، اما آدرس کیف پول بیت‌کوین را مستقیما وارد کرده و یا با استفاده از (xpub) که یک کلید عمومی توسعه یافته برای شروع به پذیرش پرداخت‌ها توسط کاربر است، وارد می‌شود.

 • Bitcoin Farm

این اپلیکیشن یکی از بهترین و آسان‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه به حساب می‌آید، چرا که می‌توان هر 30 دقیقه یک بار با دریافت ساتوشی و سپس درخواست تبدیل آن به بیت‌کوین، بیت‌کوین دریافت کرد.

پس از آن نیم ساعت منتظر می‌مانید تا سفارش توسط برنامه انجام شود و همچنین می‌توانید با تماشای تبلیغات درون برنامه‌ای جوایز دیگری دریافت کنید. این اپلیکیشن دارای رابط کاربری بسیار ساده و رویه‌های انعطاف‌پذیر است و زمانی که به حداقل درآمد یعنی 20000 ساتوشی رسید، می‌توان تمام سود را به کیف پول بیت‌کوین برداشت.

مزایای فرآیند استخراج تلفنی

هنگام استفاده از تلفن برای انجام عملیات استخراج ارز دیجیتال مزایای زیادی وجود دارد که از جمله می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

 • حجم کاربردها در ماینینگ بسیار کم است.
 • کاربر برای استفاده از چنین برنامه‌هایی نیازی به تغییری در گوشی هوشمند خود ندارد، گوشی‌های هوشمند موجود کافی است.
 • برنامه‌های کاربردی در این زمینه فقط به استخراج سکه محدود نمی‌شود اما بسیاری از چیزهای خاص داخل برنامه مانند بازی‌های ساده وجود دارد.
 • ماینینگ موبایلی ساده‌تر از ماینینگ کامپیوتری است.
 • اکثر این برنامه‌ها در دستگاه‌های اندروید و iOS نیز موجود هستند.

ثبت نام بیت‌کوین با تلفن همراه

معایب فرآیند استخراج بیت‌کوین با موبایل

ممکن است کاربر در حین استخراج تلفنی با نکات منفی و مشکلاتی مواجه شود که از نکات منفی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این روش به دلیل عدم امکان ارتقاء سخت‌افزار تلفن و قدرت محاسباتی پایین، حداقل سود را به همراه دارد.
 • امکان ایجاد بلوک سریع روی گوشی وجود ندارد.
 • هزینه اپلیکیشن‌های استخراج سکه که بر روی دستگاه‌هایی با انواع مختلف سیستم عامل بارگذاری می‌شوند، نیز بسیار بالاست.
 • در برخی از کاربرد‌ها برای مدت طولانی استفاده می‌شود، انرژی باتری به سرعت مصرف می‌شود. این برنامه‌ها به دلیل افزایش بار عملکردی باعث گرم‌شدن بیش‌ازحد تلفن‌ها می‌شوند.
 • علیرغم سود مالی این برنامه‌ها، طول عمر دستگاه‌هایی که روی آن‌ها اجرا می‌شوند را کوتاه می‌کنند.
 • هنگام استفاده از برنامه‌های استخراج سکه، برخی از عملکردهای اصلی تلفن غیرفعال می‌شوند. به عنوان مثال، اگر برنامه‌های ماینینگ در حال اجرا هستند، نمی‌توانید تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید و همچنین آن‌ها را دریافت کنید. زیرا این کارکردها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
 • ارزهای رمزنگاری شده ساده‌ترین راه برای کسب سود‌‌های کلان در مدت‌زمان کوتاه هستند، بنابراین بسیاری از افراد به آن‌ها متوسل می‌شوند و بنابراین روند ماینینگ به تدریج با افزایش تعداد افرادی که می‌خواهند ارز دیجیتال به دست‌آورند، دشوارتر می‌شود.
 • در برخی موارد، دستگاه‌هایی که روی چنین برنامه‌هایی اجرا می‌شوند، ممکن است خراب شوند، زیرا تلفن آن‌ها را برنامه‌هایی مخرب می‌داند.

نتیجه‌گیری

برای شروع کار با استخراج ارز دیجیتال موبایل تنها چیزی که نیاز دارید، یک گوشی هوشمند و اپلیکیشن‌های استخراج است. نقطه ضعف این است که این برنامه‌های ماینینگ عملکرد کلی تلفن شما را کاهش می‌دهند و حتی ممکن است منجر به خرابی شود. در این مقاله در موضوع استخراج بیت‌کوین از طریق تلفن صحبت کردیم. دریافت بیت‌کوین و بسیاری از ارز‌های دیگر از طریق اپلیکیشن‌های مرتبط امکان‌پذیر  است. ما تمام مزایا و معایب ماینینگ را به صورت تلفنی به شما نشان داده‌‌ایم و امیدواریم که به شما در این زمینه کمک کرده باشد. اگر به دنبال یادگیری حرفه‌ای در حوره کریپتوکارنسی هستید می‌توانید دوره آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان را مشاهده کنید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان
4.5/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید