بلاگ بورس

بازدهی بیشتر بازار بورس در بازه‌های زمانی طولانی‌مدت گذشته نسبت به سایر بازارها، این بازار را به یکی از گزینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. مهم‌ترین عاملی که یک سرمایه گذاری را جذاب می‌کند کسب سود بالاست اما پیچیدگی این بازار پرپتانسیل تصمیم‌گیری را برای سرمایه گذاران دشوار می‌کند و سرمایه گذاری بدون دانش تخصصی در این بازار مساوی با ضرر است. برای کسب سود از بازار پرفرصت و ریسک‌پذیر بورس و شناخت کامل این بازار پیچیده با ما همراه باشید.

مسیر یادگیری بورس

برای یادگیری “سرمایه گذاری در بورس” به شما پیشنهاد می‌کنیم با خواندن این مقاله، آموزش را شروع کنید و با مسیر یادگیری که برایتان تدارک دیده ایم ادامه دهید:

آموزش بورس از صفر

آموزش بورس از صفر (یک گام به ثروت نزدیک‌‌ شوید)

آموزش بورس از صفر به شما کمک می‌کند تا با اطلاعات اولیه مناسب وارد این بازار شوید و به معامله بپردازید. خوشبختانه در بستر وب، آموزش بورس برای مبتدیان به‌راحتی پیدا می‌شود. شما می‌توانید آموزش بورس خود را از همین مقالات آغاز کنید. البته شرکت در دوره‌های آموزش بورس هم دیگر گزینه مناسب برای آمادگی برای ورود به بازار بورس است.

ادامه مطلب »

آخرین مقالات بورس

آموزش سایت کدال

نحوه استفاده و آموزش سایت کدال بورس | تحلیل تکنیکال کدال

وقتی شخصی تصمیم می‌گیرد به‌صورت اصولی به فعالیت در بازارهای مالی مانند بورس بپردازد، باید ابزارهای لازم برای این امر را یاد بگیرد. البته در خصوص هر بازار مالی نیز، ابزارها و بسترهای متنوعی ایجاد شده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

ادامه مطلب »
یافتن سهم های مستعد رشد

نحوه یافتن سهم های مستعد در بازار بورس با تحلیل فاندامنتال

هرکسی که وارد بازار بورس می‌شود، می‌خواهد تا از خرید و فروش‌ سهام در این بازار، سود بدست بیاورد و سرمایه خود را افزایش دهد. بنابراین هر سهامدار، سرمایه گذار یا تریدری که در بورس فعالیت می‌کند، به دنبال یافتن سهم های مستعد هستند تا بتوانند از آن سهم‌ها سود بگیرند.

ادامه مطلب »

پرایس اکشن چیست؟ + همه چیز راجب تحلیل price action

روش‌های و متدهای تحلیل بسیاری وجود دارد که به تریدرها کمک می‌کند بتوانند قیمت آتی دارایی‌ها در بازارهای مالی مختلف را حدس بزنند و به دنبال آن از سودهای حاصل از پیش‌بینی‌های صحیح خود بهره بگیرند.

ادامه مطلب »