همه چیز درباره استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر خانگی

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

عده بسیار زیادی می‌‌‌‌‌‌‌‌خواهند بدانند که استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر شدنی است یا خیر؟ تهیه ارز دیجیتال با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر شدنی است اما این که چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد. استخراج ارز دیجیتال با استفاده از دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌های استخراج، گوشی، لپتاپ و کامپیوتر شدنی است اما این که آیا به صرفه هست یا خیر بحث دیگری است. امروزه عده بسیاری با استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و … درآمد کسب می‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. انتخاب وسیله مناسب برای این کار از دغدغه‌‌‌‌‌‌‌‌های آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها است. تهیه دستگاه استخراج برای همه امکان ندارد و در نتیجه عده‌‌‌‌‌‌‌‌ای سعی می‌‌‌‌‌‌‌‌کنند کار ماینینگ را با استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ انجام دهند. در ادامه در این مقاله از سایت دلفین وست شما را بیشتر با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

آیا استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر خانگی سود آور است؟

از کامپیوتر خانگی می‌‌‌‌‌‌‌‌توان برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کرد. بدین منظور نرم افزارهایی طراحی شده است که وظیفه استخراج ارز دیجیتال را بر عهده دارند. اما خوب است یک نکته را بدانید و آن این که استفاده از کامپیوتر و لپ‌‌‌‌‌‌‌‌تاپ به هیچ وجه از نظر اقتصادی به صرفه نیست. با استفاده از این نرم افزارها می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید ارز دیجیتال را استخراج کنید اما به مرور زمان دستگاه شما مستهلک شده و از بین می‌رود. امروزه گسترش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، زیاد شدن ماینرها و افزایش قیمت ارز دیجیتال همگی دلیلی شده اند که دستگاه هایی مانند موبایل یا کامپیوتر خانگی به صرفه نباشد و اغلب برای به دست آوردن بیت کوین از دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌های مخصوص این کار استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌شود. استخراج بیت کوین با استفاده از کامپیوتر فقط می‌تواند یک سرگرمی باشد و جنبه اقتصادی آن ناچیز است.

بهترین ارز دیجیتال برای استخراح با کامپیوتر

نرم‌افزار استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

بر ای استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر لازم است کامپیوتر یا لپ تاپی داشته باشید که قدرت پردازش آن بالا باشد. برای مثال لپ تاپ‌های گیم گزینه خوبی هستند. این سیستم باید به نحوی باشدکه بتوان در مدت زمان زیادی آن را روشن گذاشت. همچنین داشتن یک سرور اینترنت با پایداری بالا که قطع نشود لازم است. در نهایت باید یکی از نرم افزارهایی که به این منظور استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌شود را نصب کرده و از آن برای ماینینگ استفاده شود. از جمله نرم افزارهایی که برای استخرج بیت کوین در کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد می‌‌‌‌‌‌‌‌توان به مواردی مانند: نرم افزار BFGminer، نرم افزار EasyMiner، نرم افزار NiceHash، Bitcoin، Ethereum ، Litecoin و Cardano اشاره کرد. بعد از استخراج بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری نوبت به انتفال بیت کوین به کیف پول می‌شود که می‌توانید مقاله آن را در سایت دلفین‌ وست بخوانید.

بهترین ارزهای دیجیتال برای استخراج با کامپیوتر خانگی و لپ‌تاپ

پیش از این گفتیم که استخراج ارز دیجیتال با استفاده از کامپیوتر نیازمند شرایط خاصی است. اما هنوز هم ارزهایی وجود دارد که می‌‌‌‌‌‌‌‌توان با استفاده از کامپیوتر آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را استخراج کرد. از جمله این ارز‌‌‌‌‌‌‌‌ها که استخراج آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها از کامپیوتر می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مفید باشد می‌‌‌‌‌‌‌‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. ارز دیجیتال مونرو (XMR)
    شرکت مونرو یکی از شبکه‌‌‌‌‌‌‌‌های رقابت‌‌‌‌‌‌‌‌پذیری است که قدرتی معادل 1.3GH/s دارد. اگر بتوانید استخراج این ارز دیجیتال را با قدرتی معادل 23KH/s آغاز کنید می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید سالانه حدودا 11 ارز XMR به دست آورید که تقریبا معادل 400 دلار است. همچنین از مزایای دیگر این ارز این است که دارایی‌‌‌‌‌‌‌‌های شما غیر قابل ردیابی هستند. این به این معنا است که می‌‌‌‌‌‌‌‌توانید دارایی‌تان را به ارزی که هیچ وقت قابل ردیابی نیست تبدیل کنید.
  2. ارز دیجیتال نروا (XNV)
    این ارز ریسک بالایی داشته و عده‌‌‌‌‌‌‌‌ای از آن به عنوان غول خفته یاد می‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که در سال 2018 شروع به کار کرده است. ارز نروا اجازه تمرکز هش‌‌‌‌‌‌‌‌ریت را برای این که مانع حمله 51 درصد شود در استخرها نداده و در نتیجه استخر استخراجی ندارد، یعنی خود کاربران برای به دست آوردن آن رقابت دارند. استخراج این نوع ارز از طریق کیف پولی که برای آن مرسوم است انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌شود و می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند گزینه بسیار خوبی برای غیر حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌ای و کسانی که با کامپیوتر این کار را انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌دهند باشد.
  3. ارز دیجیتال ریون‌کوین (RVN)
    بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌ترین عامل انتخاب این بیت کوین به عنوان بیت کویینی که با استفاده از کامپیوتر می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند سودمند باشد این است که قدرت نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. هش ریت آن در حال حاضر معادل 12.57 تراهش است و استخراج آن از طریق کامپیوتر می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند سودآور باشد که برای این کار بهتر است اول به 1 استخر برای استخراج وصل شوید. همچنین این ارز قابلیتی دارد که می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند سریعا به بیت کوین تبدیل شود.

درآمد ارز دیجیتال با لپ تاپ چگونه است؟

میزان درآمدی که با استفاده از دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ به دست می‌‌‌‌‌‌‌‌آورید با توجه به شرایط متفاوت است. از جمله عوامل موثر در درآمد می‌‌‌‌‌‌‌‌توان به قدرت سیستم شما، سرعت اینترنت، سختی استخراج در هنگام استخراج و قیمت ارز اشاره کرد. هر چه کارت گرافیک کامپیوتر قوی‌‌‌‌‌‌‌‌تر باشد و پردازنده‌‌‌‌‌‌‌‌ها آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها عملکرد بهتری داشته باشد و شما زمان بیشتری برای آن کار بگذارید درآمد می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند متفاوت باشد. همچنین نوع ارزی که برای استخراج انتخاب می‌‌‌‌‌‌‌‌کنید نیز مهم است و می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در میزان درآمد شما تغییر ایجاد کند.

استخراج رمز ارز با کامپیوتر

سخن پایانی

استخراج انواع ارز دیجیتال با استفاده از دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌های کامپیوتر و لپ تاپ امکان‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر است اما ممکن است از نظر اقتصادی صرفه اقتصادی نداشته باشد. میزان درآمد حاصل از ماینینگ ارز دیجیتال تحت تاثیر عوامل گوناگون بوده و نمی‌‌‌‌‌‌‌‌توان مقدار خاصی برای آن تخمین زد. ارزهایی وجود دارند که اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید کار استخراج ارز دیجیتال را با کامپیوتر خانگی انجام دهید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند گزینه بسیار خوبی برای این کار باشند. همچنین نرم افزارهای بسیار زیادی وجود دارد که با توجه به نوع ارزی که می‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید استخراج کنید، می‌توانند مورد استفاده شما قرار بگیرند. جهت هرگونه سوال و مشاوره در باره سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، آموزش بورس و فارکس می‌توانید با مشاورین دلفین وست در ارتباط باشید.

آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *