روش‌های کلاه‌برداری در فارکس را بشناسید!

به احتمال زیاد شنیده‌اید که با فعالیت در بازار فارکس یا باینری آپشن خواهید توانست یک شبه به ثروت زیادی دست پیدا کنید و در طول مدت زمان بسیار کوتاهی ثروتمند شوید. قطعا این گفته یک دروغ بسیار بزرگ است و چنین چیزی صحت ندارد و مصداق واقعی کلاهبرداری در فارکس و بازارهای مالی است. در این مقاله ما این مطلب را برای شما روشن سازی می‌کنیم و توضیحاتی را در رابطه با بازارهای فارکس و باینری آپشن به شما ارائه خواهیم کرد. همچنین در پایان این مقاله شما متوجه می‌شوید که سود معقول فارکس در ماه چند درصد است و به طور میانگین شما چه مقدار سود از این طریق به دست خواهید آورد.

آیا یک شبه پولدار شدن از طریق بازار فارکس ممکن است؟

شاید برایتان سوال باشد که کلاهبرداری در فارکس و یا بازار ارز دیجیتال به چه صورت است؟ این روزها شاهد این مسئله هستیم که در فضای مجازی تبلیغاتی اغراق آمیز درباره بازار فارکس هستیم که ادعا می‌کنند با فروش چند پکیج یا ارائه چند نکته در پیج‌های اینستاگرامی می‌توانند تمامی فوت و فن لازم برای کسب سودهای بسیار بالا را در این بازارها به شما بیاموزند؛ البته چنین چیزی کاملا حقه بازی بوده و واقعیت ندارد.

باینری آپشن چیست؟

باینری آپشن در واقع قمار و شرط بندی در بازارهای مالی است. شما با ورود به وب سایت باینری آپشن، در ازای پرداخت مبلغی می‌توانید بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت یک سهم را پیش‌بینی کنید. در صورت پیش‌بینی صحیح، وب سایت با توجه به ضریب خود به شما سود خواهد داد و در صورت حدس اشتباه، تمام سرمایه شما را از شما خواهد گرفت. با توجه به این موضوع، فعالیت در باینری آپشن نه از لحاظ شرعی و نه از لحاظ اقتصادی پذیرفته شده و صحیح نیست.

بازار فارکس چیست؟ کلاهبرداری در فارکس چگونه است؟

بازار فارکس بازاری است که موسسات و کاربران مختلف می‌توانند در آن به خرید و فروش و مبادله ارزها بپردازند. در این بین معامله‌گران می‌توانند سود خوبی کسب کنند؛ اما تبلیغاتی که بعضی از سودجویان برای فروش پکیج‌های آموزشی خود با عنوان کسب درآمد چند صد دلاری در مدت زمان کوتاه انجام می‌دهند واقعی نبوده و کلاهبرداری است. چرا که در مقابل سود رسانی از معامله‌های بزرگ، موضوع ضرر و زیان هم مطرح می‌شود و یک اشتباه ممکن است شما را به شدت متضرر کند. در مقاله‌ای تحت عنوان چگونه در بازارهای مالی ضرر نکنیم، در این رابطه به طور کامل صحبت کرده‌ایم.

چند درصد سود را می‌توان از بازار فارکس کسب کرد؟

افرادی که با توجه به تبلیغات دروغین و با تفکر رویایی کسب سود فراوان در مدت زمان کوتاه، به بازار فارکس وارد می‌شوند، افرادی هستند که قادر به مدیریت صحیح و مناسب معاملات و ریسک نبوده و در ۹۹ درصد موارد پس از از دست دادن کامل سرمایه خود از بازار فارکس خارج می‌شوند. در مقابل، افرادی قرار دارند که زمانی را صرف آموزش اصولی کرده و اطلاعات خوبی در رابطه با بازار فارکس کسب کرده‌اند و تجربه خود را به طور همزمان افزایش داده‌اند. این افراد در کنار مدریریت ریسک، معامله و سرمایه می‌توانند سودی معادل با حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد را کسب کنند. با استمرار در کسب سود به این روش، در نهایت این افراد می‌توانند پس از ۳ الی ۵ سال ثروت خوبی را از این طریق به دست بیاورند و متدهای کسب این ثروت را نیز به دیگران آموزش دهند. البته امکان کسب سود فراوان در مدت کوتاه در بازار فارکس وجود دارد؛ اما بهتر است بدانید که این موضوع شاید تنها یکبار برای شما اتفاق بیفتد و به هیچ وجه همیشگی نخواهد بود. از این رو توصیه می‌کنیم که با کسب دانش و تجربه و با صبر به این بازار وارد شوید و گول افرادی که شما را به یک شبه پولدار شدن دعوت می‌کنند را نخورید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان
4/5 - (4 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید