نوابغ تریدر شو گردهمایی برترین تریدرها

زمان مطالعه: 3 دقیقه

«تریدر شو» یکی از جامع‌ترین و بهترین دوره‌های «دلفین وست» است که به‌صورت اختصاصی و همه‌جانبه، دانشجویان را برای ورود به بازارهای مالی مطرح جهان (فارکس، ارزهای دیجیتال و بورس) آماده می‌کند. در تریدر شو، دانشجویان علاوه بر فراگیری آموزش‌های پایه، از نظر روحی و روانی نیز برای حضور در این بازارها تست می‌شوند تا در نهایت بتوانند آمادگی لازم برای فعالیت در آن‌ها را کسب کنند و هیجان‌زده نشوند. در پی آموزش‌های پایه و کاربردی تریدر شو، بخش زیادی از دانشجویانی که این دوره را تمام کرده‌اند، نتایج بسیار خوبی از معاملات عملی خود می‌گیرند. به همین خاطر هر چند وقت یکبار این دانشجویان موفق به دور هم جمع می‌شوند تا تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند و بیش از پیش بتوانند سود از بازار بگیرند. در ادامه، جزئیات اصلی این گردهمایی‌ که تحت عنوان «گردهمایی‌ نوابغ تریدر شو» برگزار می‌شود را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

زمان برگزاری دورهمی نوابغ تریدر

هدف از گردهمایی نوابغ تریدر شو چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، تریدر شو دوره‌ای است که دانشجویان آن به راحتی می‌توانند از آموزش‌های خود استفاده کرده و عملکرد خوبی در بازارهای مالی نامبرده داشته باشند. درست اندرکاران و اساتید این دوره، در بازه‌های زمانی مشخص گردهمایی‌ هایی را برگزار می‌کنند تا این دانشجویان بتوانند در آن حضور پیدا کنند. قطعاً ارتباط حضوری افراد با همدیگر، بسیار بهتر از ارتباط صرفاً مجازی است و سبب می‌شود نتایج بهتری در آینده برای این افراد رقم بخورد.

هدف اصلی برگزاری گردهمایی‌ های نوابغ تریدر شو نیز به اشتراک گذاری تجربیات است. در واقع طی این گردهمایی‌ ها، یک شبکه سازی موفق ایجاد می‌شود که افراد می‌توانند از کلیه اطلاعات این شبکه استفاده کنند و هرجایی که در مسیر معاملات خود با مشکل مواجه شدند، از تجربیات شبکه‌ی دوستان تریدر خود بهره‌مند شوند. قطعاً بیان تجربیات موفق برای دیگر افراد، به درک این موضوع کمک می‌کند که موفقیت در بازرهای مالی به هیچ وجه تصادفی نیست و همه چیز به عملکرد مناسب و به شیوه صحیح استفاده از آموزش‌ها بستگی دارد.

هرچقدر افراد بتوانند از تجربیات موفق خود برای یکدیگر تعریف کنند، ایمان آن‌ها نسبت به فرصت‌های طلایی بازارهای مالی مختلف افزایش پیدا می‌کند و سبب می‌شود پس از اتمام دورهمی، این افراد بتوانند تا برگزاری گردهمایی‌ دیگر، نتایج بهتری را برای خود رقم بزنند و سپس در گردهمایی‌ بعدی، آن را با دوستان خود مطرح کنند.

دورهمی نوابغ تریدر شو

گردهمایی‌های نوابغ تریدر شو در چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

گردهمایی‌ نوابع تریدر شو در بازه‌های زمانی ۴۵ روزه برگزار می‌شود. یعنی دانشجویان و اساتید دوره تریدر شو هر ۴۵ روز یکبار به دور هم جمع می‌شوند و از حضور در کنار یکدیگر بهره می‌برند. این در حالی است که هیچ دوره آموزشی دیگری، امکان دور هم جمع شدن دانشجویان پس از اتمام دوره را مهیا نمی‌کنند. اما تریدر شو با این گردهمایی‌ ها، رسالت آموزش خود را تکمیل کرده است و سبب شده تا دانشجویان همواره بتوانند از دانش یکدیگر و سپس از دانش اساتید خود استفاده بیشتری کرده و آموزش مالی ایشان حتی مدت‌ها پس از پایان یافتن دوره آموزشی‌شان هم ادامه داشته باشد.

این گردهمایی‌ ها نقطه عطفی برای افرادی است که می‌خواهند از بهترین دوره‌های ایرانی برای ورود به بازارهای مالی و فعالیت در آن‌ها استفاده کنند.

شرکت در دورهمی نوابغ تریدر

چه افرادی می‌توانند در گردهمایی نوابغ تریدر شو شرکت کنند؟

گردهمایی‌های نوابغ تریدر شو،‌ مخصوص آن دسته از دوستانی است که قبلاً در دوره‌ی جامع تریدر شو دلفین وست شرکت کرده‌اند و از آن فارغ شده‌اند. معمولاً دانشجویانی که در دوره تریدر شو شرکت کرده‌اند و با استفاده از آموزش‌های این دوره توانسته‌اند عملکرد خوبی در بازارهای خارجی مانند فارکس و کریپتو یا عملکرد خوبی در بازارهای داخلی مانند بورس داشته باشند، در گردهمایی‌ های نوابغ تردیر شو حضور پیدا می‌کنند.

به عبارت دیگر، هر دانشجویی که توانسته باشد با کمترین اُفت مالی به معامله پرداخته و نتیجه معقولی از معاملات خود بگیرد، می‌تواند در گردهمایی‌ نوابغ تریدر شو حضور پیدا کند و از آن بهره بیشتری برای معاملات آتی خود بگیرد. بنابراین داشتن کارنامه خوب معاملاتی، معیار حضور دوستان در این دورهمی خواهد بود.

گردهمایی‌ نوابغ تردیر شو یک دورهمی دوستانه برای کسانی است که توانسته‌اند بهترین نتایج را از آموزش‌های دوره‌ی تریدر شو ببینند. همچنین این گردهمایی‌ با صلاح‌دید مستر تریدر «استاد محمد مهدی سامانی‌پور» برنامه‌ریزی شده تا بازدهی تریدر شو، حتی بعد از اتمام این دوره نیز برای دانشجویان بالاتر برود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.