آموزش رهاورد ۳۶۵ + ویدیو | تحلیل تکنیکال با رهاورد ۳۶۵

آموزش رهاورد ۳۶۵

سایت رهاورد 365 اولین و بزرگترین وبسایت تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی است که ابزارهای پیشرفته مورد نیاز برای تحلیل بازارهای مالی را در اختیار معامله گران قرار میدهد. این وبسایت توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا طراحی شده و ابزارهای آن از سایت تریدینگ ویو برداشته شده است. شما میتوانید تحلیل های خود را روی نمودارها انجام دهید و ذخیره کنید.

رهاورد 365 چیست؟

رهاورد 365 با آدرس اینترنتی Rahavard365.com قابل دسترسی است. فعالان حوزه بورس و تحلیلگران تکنیکال، بیشترین مراجعه به این وبسایت را دارند. درواقع رهاورد 365 یک جعبه ابزار برای تحلیل تکنیکال بازار بورس است. هر ابزاری که یک تریدر برای رصد بازار و نمادهای بورسی نیاز دارد، در رهاورد 365 قابل دسترسی است. به طوری که از آن به عنوان بهترین و کامل ترین ابزار تحلیل بورس ایران یاد می‌شود.

دانلود نرم افزار رهاورد 365

آموزش ثبت نام در رهاورد 365

وقتی شما وارد سایت رهاورد 365 می‌شوید، در قسمت بالایی سایت (هدر) گزینه‌های متنوعی را مشاهده خواهید کرد. از جمله این گزینه‌ها می‌توان «نقشه بازار»، «دیده بان»، «گزارشات»، «فیلتر» و …. را نام برد. در منوی پایین‌تر از آن نیز می‌توان به گزینه‌هایی چون «شاخص»، «سهام»، «حق تقدم»، «صندوق»، «ارز دیجیتال»، «اختیار معامله»، «سلف موازی»، «نمادهای متوقف شده» و …. دسترسی داشت. اگر شما دانش تحلیل تکنیکال را فرا گرفته باشید، به راحتی می‌توانید برای اهداف تحلیلی خود از هریک از گزینه‌های نامبرده استفاده نمایید. اگر می‌خواهید مستقیم به سراغ بررسی یک نماد خاص در بورس بروید، می‌توانید نام نماد (مانند خساپا، فولاد، دی، چکاپا و …) را در کادر جستجوی سمت چپ بالای صفحه سایت وارد نمایید. سپس مستقیم به صفحه اطلاعات همان نماد هدایت خواهید شد. آن‌گاه در آن صفحه می‌توانید از امکانات رهاورد 365 برای آن نماد بهره بگیرید. برخی از امکانات اصلی سایت رهاورد به منظور آموزش سایت رهاورد 365 به قرار زیر هستند:

 • بولتن

کلیه اطلاعات و گزارش‌های پردازش شده در بخش بولتن سایت رهاورد 365 قابل مشاهده هستند. این اطلاعات مواردی چون «سیگنال‌های خرید و فروش»، «وقایع مهم بازار بورس»، «سهم‌های مشکوک»، «تحلیل تکنیکال سهام» و …. را در بر می‌گیرد.

 • اطلاعات زنده بازار سرمایه

تاریخچه کلیه معاملات بورس از سال 1368 به این طرف در وبسایت رهاورد 365 ارائه شده است. همچنین نرخ آخرین معاملات بورس به همراه نرخ طلا، ارز، ارز دیجیتال و …. نیز قابل دسترسی است. در واقع، آموزش سایت ره آورد 365 فقط محدود به بازار بورس تهران نیست؛ بلکه می‌توان نرخ دیگر دارایی‌های مالی در بازارهای داخلی و خارجی را نیز از طریق آن به‌صورت لحظه‌ای دریافت کرد.

 • گفت و گو

با مراجعه به بخش «گفت‌و‌گو» سایت رهاورد 365 می‌توانید به تحلیل‌ تکنیکال نمودارهای مختلف سهام بورس دسترسی داشته باشید. در واقع این سایت، شبکه اجتماعی مبتنی بر تحلیل تکنیکال را ایجاد کرده است. شما می‌توانید در این شبکه به‌صورت لحظه‌ای تحلیل‌های صورت گرفته طبق آخرین تغییرات نمودارها را مشاهده نمایید.

 • نقشه بازار

برای پی بردن به بازدهی روزانه، ماهانه، سالانه و دوره‌ای سهام بورس می‌توانید به نقشه بازار سایت رهاورد 365 مراجعه نمایید. در این بخش می‌توانید حجم نمادهای مشکوک را نیز مشاهده کرده و مورد ارزیابی قرار دهید.

 • انتقال داده

با امکان و سرویس انتقال داده در آموزش رهاورد 365 می‌توانید گزارش‌های اختصاصی خود را طراحی کنید. این مهم به کمک فیلترهای سایت انجام می‌شود. همچنین استخراج اطلاعات موردنظر به‌صورت فایل اکسل نیز از دیگر قابلیت‌های انتقال داد در آموزش سایت ره آورد ۳۶۵ است.

 • فیلتر پیشرفته

بحث فیلترینگ، یکی از بحث‌های مهم و قابل توجه در تحلیل تکنیکال سهام است. چراکه تریدرها در مسیر تحلیل نیاز دارند تا براساس پارامترهای خاصی، سهام را مورد بررسی قرار دهند. گاهی برای این منظور باید کد‌نویسی فیلترینگ انجام شود. اما با مراجعه به سایت رهاورد 365، بدون نیاز به کدنویسی می‌توانید سهام موردنظر خود را با استفاده از پارامترهای موردنظرتان فیلتر کرده و مورد بررسی قرار دهید. فیلتر پیشرفته رهاورد 365 این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد.

 • هشدار

شما می‌توانید امکان «هشدار» را به‌صورت ایمیل یا نوتیفیکیشن برای خود فعال کنید. آن‌گاه از بازار عقب نمی‌مانید. چراکه کلیه اطلاعات مهم بازار مانند صف‌های خرید و فروش، عرضه و تقاضا، مجمع‌های صورت گرفته و ….. به شما اعلان داده می‌شود.

 • دیده بان

شما می‌توانید نمادهای موردنظر خود را به قسمت دیده‌بان سایت رهاورد 365 اضافه کنید. آن‌گاه بلافاصله پس از ورود به سایت می‌توانید نمادهای موردنظر خود را رصد کنید. در غیر این‌صورت، باید ابتدا تک‌تک نمادهای را جستجو کنید تا بتوانید آن‌ها را ارزیابی نمایید.

 • و ….

طبیعتاً موارد نامبرده تنها بخشی از امکانات و قابلیت‌های مهم در آموزش رهاورد 365 بودند. شما تنها زمانی می‌توانید از دیگر امکانات آن اطلاع پیدا کنید که خود شخصاً در این سایت ثبت نام کنید. در ادامه به آموزش ثبت‌نام در سایت رهاورد 365 خواهیم پرداخت.

آموزش ابزار تکنیکال ره آورد ۳۶۵

گفتیم که سایت رهاورد 365 به ابزارهای متنوع تحلیل تکنیکال مجهز است. به همین خاطر اکثر تریدرها به‌صورت ممتد به این سایت مراجعه می‌نماید. همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، شما با تایپ کردن نماد موردنظر خود در کادر جستجوی بالای صفحه، به صفحه تکنیکال آن نماد می‌رسید. حالا در سمت چپ این صفحه یک جعبه ابزار تکنیکال وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، عملیات زیر را روی نمودارها انجام دهید:

 • رسم منحنی‌ها و اشکال هندسی متنوع روی نمودارها
 • نوشتن متن روی نمودار
 • رسم الگوهای سر و شانه، هارمونیک و …
 • شماره‌گذاری امواج الیوت
 • محاسبه درصد افزایش یا کاهش قیمت (price range)
 • محاسبه زمان طی شده یک حرکت خاص (date range)
 • بزرگ‌نمایی قسمتی از نمودار
 • اتصال نقاط بالا و پایین کندل‌ها
 • امکان قفل کردن تحلیل‌های انجام شده
 • امکان مخفی کردن تحلیل‌های انجام شده
 • امکان حذف تحلیل‌های انجام شده
 • شخصی سازی ابزارها در منوی ابزار
 • و ….

ابزارهای فوق به همراه گزینه‌های موجود در سربرگ بالای چارت‌ها می‌تواند برای انجام تحلیل تکنیکال تریدرها کافی باشد. البته در کنار این ابزار می‌توان از اطلاعات سایت کدال و سایت tsetmc نیز برای تکمیل فرآیند تحلیل استفاده کرد. آموزش رهاورد 365 به شما کمک می‌کند تا آخرین دستاوردهای تکنیکال را برای بررسی نمادهای بورس موردنظر خود به کار بگیرید. بورس رهاورد 365 جزو برنامه‌ روتین تکنیکالیست‌ها است.

سخن نهایی

اگر می‌خواهید فعالیت در بورس را با فراگیری تحلیل تکنیکال به‌صورت حرفه‌ای انجام دهید، آموزش رهاورد 365 برای شما در اولویت قرار دارد. چراکه این سایت می‌تواند تمام ابزارها و اطلاعات تحلیلی لازم را به صورت یکجا در اختیار شما قرار دهد. ایجاد این سایت، خدمت بزرگی به جامعه تکنیکالیست‌های ایرانی است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که برای دسترسی به اطلاعات پیشرفته و سطح بالاتر رهاورد 365، باید نسخه حرفه‌ای آن را خریداری نمایید. اگر سؤال یا ابهامی در رابطه با آموزش رهاورد 365 دارید، حتماً آن را در بخش نظرات مطرح نمایید.

برای یادگیری “مقدمات بورس” مسیر زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

​​

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *