بهترین کیف پول ارز دیجیتال کدام است؟

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

بسیاری از افراد می‌پرسند که «بهترین کیف‌پول ارز دیجیتال کدام است؟»، در پاسخ به این سؤال باید گفت که کیف‌پول‌های بسیاری زیادی وجود دارند که می‌توانیم برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود روی آن‌ها حساب کنیم. با توجه به این که کیف‌پول‌های آنلاین و گرم طرفداران بیشتری نسبت به کیف‌پول‌های سخت افزاری یا کاغذی دارند، در ادامه یکی از مطرح‌ترین کیف‌پول‌های موجود را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید دارایی‌های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنید.

معرفی کیف ‌پول کوینومی

کوینومی «Coinomi» یکی از رایج‌ترین و مطرح‌ترین کیف‌پول‌های موجود برای نگهداری ارزهای دیجیتال است که از صدها کوین و توکن موجود در کریپتوکارنسی پشتیبانی می‌کند و استفاده از آن نیز کاملاً رایگان است. مراحل افتتاح این کیف ‌پول به قرار زیر است:

به آدرس «Coinomi.com» مراجعه کرده و با کلیک روی عبارت «Download» کیف‌پول کوینومی را دانلود نمایید. باید توجه داشته باشید که این کیف‌پول نسخه اپ و دسکتاپ دارد که در اینجا ما نسخه ویندوز آن را دانلود می‌کنیم. پس از دانلود شدن، نرم افزار کوینومی را با چند مرحله ساده روی کامپیوتر خود نصب کنید.
پس از نصب، برنامه را اجزا نمایید. حالا با دو گزینه برخورد می‌کنید که یکی از آن‌ها برای افتتاح کیف پول است و دیگری برای بازیابی کیف‌پول. چون اینجا هدف ایجاد کیف‌پول است، باید روی عبارت «Create a new wallet» کلیک نمایید.
حالا 24 کلمه انگلیسی به شما داده می‌شود که باید آن‌ها را در جایی نگهداری کنید. چون زمانی که کیف‌پول شما از دسترس خارج شود، سیستم‌تان دچار مشکل شود، یا هر اتفاق دیگری بیفتد، بدون در دست داشتن این 24 کلمه، نمی‌توانید به رمزارزهای موجود در کیف‌پول خود دسترسی داشته باشید. پس از این کلمات عکس بگیرید، توی دفترچه یادداشت کنید یا با هر روش دیگری، آن‌ را در جای امنی نگهداری نمایید. پس از مشاهده این کلمات، حالا روی دکمه‌ی «Next» کلیک کنید.
صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در آن 24 کلمه مرحله قبل به صورت به هم ریخته قرار دارد. شما باید طبق یادداشت‌های خود، کلمات را به ترتیب انتخاب کنید. پس از وارد کردن ترتیبی کلمات، حالا روی دکمه‌ی «Next» کلیک نمایید.

حالا باید یک پسورد برای کیف خود انتخاب نمایید. ترجیحاً پسوردی را انتخاب کنید که حاوی اعداد و حروف لاتین بزرگ و کوچک باشد. سپس پسورد انتخابی خود را دوباره در کادر پایین‌تر آن وارد نمایید و روی دکمه «Next» کلیک کنید.
حالا کادری در اختیار شما قرار می‌گیرد که در آن می‌توانید رمزارزهای موردنظر خود را به کیف‌پول‌تان اضافه کنید. در بین صدها گزینه‌ی موجود در این بخش می‌توانید با استفاده از کادر سرچ، رمزارزهای موردنظر خود را سریع‌تر بیابید و با فعال کردن تیک کنار آن، آن را به کیف‌پول خود بیفزایید. با کلیک روی «Next» به صفحه اصلی کیف‌پول منتقل خواهید شد که در آن رمزارزهای انتخابی شما قرار دارد. با کلیک روی هرکدام از رمزارزها، به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. حالا با کلیک روی عبارات «Send» و «Receive» می‌توانید به کلید‌های عمومی و خصوصی کیف‌پول خود برای نقل و انتقال ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.
اگر می‌خواهید رمزارز خاصی را به لیست موجود در کیف ‌پول کوینومی خود بیفزایید، باید از منوی زیرین صفحه کیف‌پول خود روی عبارت «Add Asset» و سپس روی عبارت «Add Coin» کلیک نمایید. آن‌گاه پس از انتخاب رمزارز موردنظر و پس از وارد کردن پسوردی که قبلاً انتخاب کرده بودید، آن رمزارز خاص به لیست شما اضافه خواهد شد.

کیف ‌پول کوینومی طرف قرارداد برخی از بسترهای اکسچینج است و از طریق آن می‌توان عمل exchange را نیز به انجام رساند. اگرچه کیف‌پول کوینومی یکی از بهترین و مشهورترین کیف‌پول‌های حال حاضر برای ارزهای دیجیتال است، اما بهتر است قبل از افتتاح این کیف‌پول، نظر کاربران آن را مشاهده نمایید.

آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *