چرا از دوره‌های بورسی نتیجه نمی‌گیریم؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
چرا از دوره های بورسی نتیجه نمیگیریم2

شاید تا به حال در دوره‌های بورسی مختلفی شرکت کرده باشید؛ اما با اطلاعات به دست آمده از آن‌ها نتوانسته باشید آن طور که باید به نتیجه برسید. پس از این شکست‌ها ممکن است از خود بپرسید که افراد موفق و تریدرهایی که بهترین نتایج را از فعالیت‌های بورسی کسب می‌کنند در کدام دوره‌ها شرکت کرده‌اند و چگونه به نتیجه دلخواه رسیده‌اند. با ما همراه باشید تا در این مقاله راز این افراد موفق را به شما بگوییم.

چرا از دوره‌های آموزشی بورسی و ارز دیجیتال نتیجه نمی‌گیریم؟

بسیاری از افرادی که از عدم دریافت نتیجه مناسب از دوره‌های آموزشی شاکی هستند بیان می‌کنند که در دوره‌های مختلفی شرکت کرده‌اند و هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. آن‌ها از ما سوال می‌کنند که آیا با شرکت در دوره‌های آموزشی ما می‌توانند نتیجه بهتری بگیرند یا خیر؟ پاسخ ما به این افراد این است که خیر. تنها با شرکت در دوره‌های آموزشی نمی‌توان به نتیجه دلخواه خود رسید و در بازارهای بورسی موفقیت کسب کرد. برای رسیدن به موفقیت در این بازارها لازم است که دیدن دوره‌ها را با تلاش همراه کرد و محتوای دوره‌های آموزشی را در بازار بورسی پیاده کرد و ایرادهای کار را از دید خود پیدا کنید. پس از برطرف کردن این ایرادها، شما می‌توانید به موفقیت برسید.

بیشتر بخوانید:  چگونه در بازارهای مالی ضرر نکنیم؟

چنان چه کسی ادعا می‌کند که تنها با شرکت در دوره‌های آموزشی او شما می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید، قطعا ادعای او صحیح نیست و امکان کلاهبرداری دارد. این موضوع در رابطه با دوره تریدر شو هم صدق می‌کند. ما در دوره‌های تریدر شو تمامی آن چه که برای تبدیل شدن به یک تریدر به آن نیاز دارید، شامل:

  • محتوای آموزشی در سبک‌های مختلف، تئوری امواج و پرایس اکشن در سطح تاپ جهان با سر فصل‌های آموزش داده شده توسط بهترین اساتید دنیا
  • ارائه مشاوره روانشناسی شخصی برای کنترل هیجانات و احساسات و دریافت راهکار
  • ارائه پشتیبان آموزشی تا پایان دوره برای پاسخ به پرسش‌های شما

را به شما ارائه می‌کنیم؛ اما برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق پس از گذراندن این دوره، این موارد کافی نیستند و موفقیت شما به یادگیری، تست کردن، شناسایی خطاها و رفع آن‌ها وابسته است. به این شکل شما می‌توانید یک استراتژی شخصی سود آور برای خود بسازید. تیم آموزشی مستر تریدر تلاش کرده است که تمامی ابزار و مفاهیمی که برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد؛ اما در نهایت دریافت نتیجه نهایی کاملا به خود شما و عملکرد شما بستگی دارد.[

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.