خانه > دوره‌ها > دوره اختیار معامله

دوره اختیار معامله و قراردادهای آتی آپشن پلاس

مدرس: مهندس نوید خدایی

معرفی دوره

مزایای دوره آموزش اختیار معامله آپشن پلاس

پشتیبان اختصاصی

تمامی دانشجویان دوره آپشن پلاس از پشتیبان آموزشی برخوردار اند و حتی به صورت تلفنی می توانند با پشتیبانی در ارتباط باشند

کانال سیگنال آپشن

تمام دانشجویان دوره آپشن پلاس در کانال سیگنال مخصوص بازار اختیار معامله عضو خواهند شد و از سیگنال های آن استفاده می کنند

حل تمرین

در طول دوره آپشن پلاس، توسط پشتیبان تمریناتی ارسال می‌گردد و همچنین رفع اشکال نیز توسط پشتیبان انجام می‌شود.

اطلاعات دوره اختیار معامله و قراردادهای آتی آپشن پلاس

قیمت: ۲٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان

آموزش اختیار معامله 

زمانی که در بازارهای مالی معاملات انجام میشود، خریدار باید در قیمت تعیین شده دارایی را بخرد و فروشنده نیز دارایی خود را بفروشد. اما نوع دیگری از معاملات وجود دارد که معامله گر می تواند دارایی خود را در قیمتی که تعیین کرده است بخرد یا بفروشد اما هیچ تعهدی در قبال انجام خرید و فروش ندارد. این نوع معاملات برای کاهش ریسک استراتژی مناسبی به نظر میرسد که به آن اختیار معامله یا معاملات آپشن می گویند.

اختیار معامله چیست؟

  اختیار معامله در واقع یک قرارداد میان خریدار و فروشنده است که خریدار با پرداخت مبلغی به فروشنده حق معامله در آینده را برای خود خریداری میکند.
در دوره اختیار معامله آپشن پلاس در مرحله اول، از صفر با تمام مفاهیم مربوط به بازار آپشن آشنا خواهید شد. بعد از آن نکاتی در مورد معامله گری و نحوه انتخاب درست ترین قرارداد اختیار معامله می آموزید. در نهایت در کنار مدرس به انجام معاملات واقعی آپشن می پردازید.
پس از آموزش معاملات آپشن، برای اطمینان از یادگیری شما، در چند آزمون شرکت خواهید کرد. همچنین در طول مسیر یادگیری، پشتیبان پاسخگوی سوالات و اشکالات شما خواهد بود. شما در گروه تبادل نظر میتوانید با سایر دانشجویان دوره در ارتباط باشید.

دوره اختیار معامله

به عنوان هدیه این دوره آموزشی شما در کانال vip سهام عضو خواهید شد که در آن نکات مربوط به معامله گری در بازار بورس و سهام های مستعد رشد ارائه میشود. این هدیه ارزشمند حاصل 8 سال فعالیت مدرس دوره در بورس ایران است که به صورت رایگان و مادام العمر در اختیار شما قرار میگیرد. همچنین در صورتی که موقعیت مناسبی در بازار آپشن وجود داشته باشد که مدرس اقدام به معامله کند، به دانشجویان نیز در کانال vip آپشن اطلاع داده میشود.

مدرس دوره

مهندس نوید خدایی

مهندس نوید خدایی

  • معامله گر و تحلیلگر بازارهای مالی
  • مدرس بازار اختیار معامله و قراردادهای آتی

پرسش‌های پرتکرار

این دوره برای افرادی طراحی شده است که بدنبال معاملات اختیار معامله و قراردادهای آتی هستند.

برای اینکه در بازار اختیار معامله بتوانید سود مستمر کسب کنید، تحلیل تکنیکال کافی نیست و باید حتما در کنار آن قوانین  و ریز جزئیات بازار اختیار معامله را نیز بشناسید.
اغلب افراد به دلیل ترسی که از  بازار اختیار معامله دارند، همیشه از آن فراری هستند، اما دوره اختیار معامله آپشن پلاس به شیوا ترین حالت ممکن این بازار جذاب  را آموزش داده است تا بتوانید سودهای خوبی را از آن کسب کنید و تا سود نهایی در کنار شما هستیم.

بلافاصله پس از ثبت‌نام در دوره اختیار معامله آپشن پلاس اطلاعات دسترسی به محتوای دوره در اختیار شما قرار می گیرد و با پشتیبان نیز در ارتباط خواهید بود.

پشتیبانی دوره به شکل آنلاین و از طریق تلگرام بوده و شما می‌توانید سوالات و مشکلات‌تان را با پشتیبان‌های خود در میان بگذارید. همچنین پشتیبانی تلفنی نیز در طول این دوره خواهید داشت.

برای شرکت در دوره کافی است روی دکمه «ثبت نام در دوره» کلیک کنید و پس از ثبت نام، بلافاصله به محتوای دوره دسترسی داشته باشید. در صورتی که در مراحل ثبت‌نام با مشکلی مواجه شدید،با کارشناسان دلفین وست در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

تمامی دانشجویان دوره اختیارمعامله آپشن پلاس دسترسی مادام العمر به کانال سیگنال بازار اختیارمعامله دارند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
آموزش سرمایه گذاری

درباره دوره اختیار معامله و قراردادهای آتی آپشن پلاس سوال دارید؟
درخواست مشاوره ثبت کنید.

مشاوره رایگان دوره
برای دریافت مشاوره در واتس‌اپ