خانه > دوره‌ها > دوره سرمایه‌گذاری در طلا

رویال، اولین و جامع‌ترین
دوره سرمایه‌گذاری در طلا در ایران

طلای فیزیکی، طلا در بورس، انس جهانی

مدرس: مهندس محمد بخشعلی زاده

اطلاعات دوره:

قیمت: ۱,۱۵۵,۰۰۰ تومان ۵۷۵,۰۰۰ تومان

رویال، اولین و جامع‌ترین دوره سرمایه‌گذاری در طلا در ایران

در طول تاریخ همیشه طلا یکی از راه های سرمایه گذاری دولت ها و مردم بوده است.دلایل مختلفی برای سرمایه گذاری در طلا وجود دارد اما از مهمترین دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •         بازدهی مناسب طلا در مقایسه با سایر بازاهای های سرمایه گذاری
  •         ریسک کم سرمایه گذاری در طلا
  •         آسانی خرید و فروش طلا به طوریکه مثل مسکن و خودرو نباید منتظر پیدا شدن خریدار و یا فروشنده ماند.
اگر در بازارهای سرمایه گذاری فعال هستید، سرمایه گذاری در طلا را هم باید به لیست خودتان اضافه کنید.

مزایای سرمایه گذاری در بازار بی‌نظیر طلا

همیشه بازارهایی مثل بورس و ارز دیجیتال وجود دارند که در کنار سودهای خوب، ضررهای سنگینی هم به معامله گران وارد می کنند اما بازار طلا و سرمایه گذاری در آن هیچگاه مثل بورس و بازارهای مالی جهانی ضرر سنگینی به سرمایه گذاران وارد نکرده است.

مزیت دیگر سرمایه گذاری در طلا این است که چه در شرایط رکود چه در شرایط تورمی می توان در آن سرمایه گذاری کرد و از آن سود گرفت چرا که به روش های مختلفی می توان در طلا سرمایه گذاری کرد و با استراتژی مشخص از آن در شرایط مختلف سود کسب کرد.

دوره آموزش سرمایه گذاری در طلای دلفین وست(رویال) اولین و جامع ترین مرجع سرمایه گذاری در طلا در ایران می باشد که به جرات می توان گفت که با تهیه این دوره شما به هیچ مرجع دیگری برای یادگیری انواع روش های سرمایه گذاری در طلا و استراتژی های خرید و فروش طلا نیاز نخواهید داشت.

انواع بازار طلا

وقتی به بازار طلا نگاه می‌کنیم، صرفاً بخش فیزیکی آن را در نظر می‌گیریم. تصور می‌کنیم که فقط خرید طلای فیزیکی است که جزو سرمایه گذاری در طلا به حساب می‌آید. اگرچه در گذشته، طلا فقط به صورت فیزیکی داد و ستد می‌شد و بازارهای جهانی به این شکل وجود نداشته اند، اما مزیت‌های خودشان را دارند. تحلیل و استراتژی‌ها در این بازارهای جدید کمی متفاوت است که در دوره رویال سرمایه گذاری در طلا، به طور کامل برای شما باز می‌کنیم. بازارهای طلا در بخش فیزیکی، شامل طلای دست دوم، طلای نو، طلای آب شده، سکه، شمش طلا، حباب در بازار طلا و استراتژی‌های موجود در این بازار است. در مورد خرید و فروش طلای فیزیکی، به اندازه کافی در این دوره با شما صحبت می‌کنیم. اما باید بدانید که طلا را در بورس جهانی هم می‌شود خرید و فروش کرد. برای خرید طلا در بورس کالا، سپرده طلا، صندوق‌های سرمایه گذاری طلا، تحلیل بنیادین برای دلار که روی طلا تاثیر می‌گذارد و موارد دیگر هم در این دوره صحبت خواهیم کرد.

دلایل مهم سرمایه گذاری در طلا

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا  از قدیم تا به الان همیشه شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ علاقه مند به سرمابه گذاری در طلا بوده‌اند؟

جملات زیر را با دقت و چندین بار بخوانید:

  •        ضرر سنگینی در بورس ایران متحمل شدم
  •        در صف فروش گیر کرده ام و نمی توانم سهم خودم را بفروشم
  •        سرمایه کمی دارم و نمیتوانم در بازار مسکن سرمایه گذاری کنم
  •        ارزهای دیجیتال همگی منفی شده اند و پول و سرمایه من نابود شد.
  •        به دنبال مشتری برای فروش خودروی خودم می گردم
  •        کسی را که با قیمت خوب ملک من را بخرد و نقد پرداخت کند پیدا نمیکنم.

آیا تا به حال شنیده اید که مشکلات بالا برای بازار طلا و سرمایه گذارانش پیش بیاید؟ 

این دلیل اصلی جذابیت طلا برای سرمایه گذارانش است که با هر سرمایه ای(حتی ۱میلیون تومان) و در هر زمانی که اراده بکنید امکان خرید و یا فروش طلای خود را دارید و هیچگاه ریزش قیمتی سنگینی را در طلا شاهد نخواهید بود و این یعنی یک سرمایه گذاری پر سود و کم ریسک برای شما.

بازار کم ریسک

هر کسی حتی با یک میلیون تومان می‌تواند وارد این بازار شود و سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری مطلوبی که اجازه می‌دهد صاحبان آن، اعتماد به نفس مالی خودشان را به مرور افزایش بدهند. فشار و اضطراب دیگر بازارهای مالی را ندارد و نیاز نیست هر روز نگران بالا و پایین شدن قیمت‌ها، ریزش بازار یا منفی شدن قیمت‌ها باشند. اگر هم ریزش قیمتی اتفاق بیافتد، آن قدر سنگین نیست که سرمایه گذاری پرخطر به حساب بیاید. وقتی روی طلا سرمایه گذاری می‌کنید، از هر طرف خیالمان راحت است که می‌توانیم به صورت طولانی مدت روی آن حساب کنیم. مانند مسکن نیست که هر کسی توان ورود به آن را نداشته باشد و مانند بازارهای ارز دیجیتال و بورس‌های مختلف نیست که احتمال ریزش سنگین وجود داشته باشد. افراد زیادی هستند که در بازار رمز ارز، نه تنها بخش زیادی از سرمایه شان را از دست داده اند، بلکه دیگر جرات ورود به چنین بازارهایی را ندارند.

درباره اولین دوره سرمایه گذاری در طلا

دوره سرمایه گذاری در طلا که توسط دلفین وست (رویال) برگزار می‌شود، اولین و جامع ترین دوره سرمایه گذاری در طلا است که در ایران برگزار می‌شود. بعد از ثبت نام در این دوره، نیاز به هیچ دوره یا مرجع دیگری ندارید که یادگیری‌تان را افزایش دهید. در این دوره، روش‌های مختلف و گوناگون سرمایه گذاری در طلا و استراتژی‌های خرید و فروش طلا گفته شده است که مورد نیاز شما خواهد بود. این دوره، تضمین بازگشت کامل وجه دارد و یک سرمایه گذاری امن برای شما در این بازار است. اگر تصمیم‌تان را گرفته‌اید که وارد این بازار مطمئن و پرسود شوید، همین الان وقت ثبت نام است.

مزیت شرکت در دوره

هر نکته‌ای که برای ورود به بازار سرمایه گذاری طلا را لازم دارید، در این دوره آورده شده است. سرفصل‌های جامع و کاملی که نیاز شما را برای ورود به این بازار کاملاً مرتفع می‌کند. هر سوال و شبهه‌ای که در مورد سرمایه گذاری در طلا داشته باشید، این دوره به شما پاسخ داده است. استراتژی‌های مختلف برای ورود به بازارهای مختلف طلا، طلای فیزیکی مانند سکه و گردنبند و زیورالات، طلا در بورس‌های جهانی آورده شده است. همچنین انواع استراتژی و تحلیل نرخ ارز و انس جهانی، شما را تبدیل به یک تحلیلگر بازار طلا و پیش بینی کننده قیمت آن می‌کند.

شرکت در دوره طلای رویال یعنی ریسک صفر

نه تنها بازار طلا کم ریسک است، بلکه شرکت در این دوره دارای ریسک صفر است. با سرمایه گذاری اندکی که دارید، می‌توانید به یکی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری دسترسی پیدا کنید. ضمانت بازگشت وجه = ریسک صفر افتخار داریم که به شما اعلام کنیم دوره طلای رویال، ضمانت بازگشت وجه دارد.  ما در مورد جامعیت و کاربردی بودن دوره مطمئن هستیم. به همین دلیل شما متحمل هیچ ریسکی نخواهید شد و در صورت عدم رضایت از کاربردی بودن دوره، وجه شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد. ضمانت بازگشت وجه به شما این پیام را می‌دهد که هر دانشی که برای ورود به این بازار و سرمایه گذاری در طلا نیاز دارید، در دوره رویال آورده شده است. همین الان بعد از خواندن سرفصل‌های دوره، با خیال راحت روی دکمه ثبت نام بزنید و در دوره شرکت کنید. این آموزش‌ها به صورت مادام العمر برای شما کاربرد خواهد داشت و از مزایای آن استفاده خواهید کرد.

مزایای دوره جامع سرمایه گذاری در «طلا»

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت از محتوای دوره،۱ هفته فرصت دارید تا ثبت نام خود را کنسل و تمام وجه پرداختی را دریافت کنید.

جامع و فراگیر

جامع و فراگیر

تمام آنچه را که شما برای سرمایه‌گذاری در طلا نیاز دارید در دوره گفته شده است.از سرفصل های دوره می‌توانید جامع‌بودن آن را متوجه شوید.

دسترسی مادام العمر

دسترسی مادام العمر

تمام افرادی که دوره را تهیه می کنند به صورت مادام العمر به محتوای دوره دسترسی دارند

به روز رسانی رایگان

به روز رسانی رایگان

اگر در آینده آپدیتی برای دوره ارائه شود، افرادی که قبلا دوره را تهیه کرده اند، دسترسی رایگان به آپدیت ها خواهند داشت.

پیش نمایش دوره

سرفصل‌های دوره

مدرس دوره

مطمئناً تا به اینجا، شما نیز به قابلیت‌ها و سرفصل‌های گسترده‌ی دوره‌ی جامع «طلا» پی برده‌اید و نیز کنجکاو هستید تا بدانید مدرس چنین دوره‌‌ای چه کسی است و چگونه توانسته تمام این مطالب و سرفصل‌ها را در دوره‌ی خود ارائه کند. برای پاسخ به این سؤال، باید بگویم که مدرس اصلی این دوره، مهندس «محمد علی بخشعلی زاده»، است. استاد «بخشعلی زاده» فعال و تحلیلگر بازار طلا و عضو تیم تحلیل اقتصاد کلان مجموعه دلفین وست است.

مهندس محمد بخشعلی زاده

عضو تیم تحلیل اقتصاد کلان مجموعه دلفین وست

گارانتی بازگشت وجه

در صورتی که مطالب خارج از سرفصل ارائه شد و احساس مفید نبودن مطالب برای شما پدید آمد، کمترین کار ممکن بازگشت بدون قید و شرط مبلغ سرمایه گذاری شده توسط شما است. برای وقت شما ارزش قائل هستیم به همین خاطر دوره جامع آموزش سرمایه گذاری در طلا به صورت تخصصی و با دقت فراوان تولید شده است. هدف از ارائه این آموزش تخصصی، یادگیری مهارت دانش‌پذیران به صورت استراتژی محور است. در این آموزش به صورت عمیق می‌توانید از صفر تا صد برای یادگیری سرمایه‌گذاری در بازار طلا قدم بردارید. هدف ما یادگیری با کیفیت است. دوره سرمایه گذاری در طلای دلفین‌وست، کاربردی و استراتژی محور است و در صورت شرکت در آن به هیچ مرجع دیگری برای یادگیری سرمایه‌گذاری در طلا نیاز نخواهید داشت.

پرسش‌های پرتکرار

برای فعالیت و سرمایه گذاری در طلا به سرمایه های میلیونی نیاز نیست و شما با یادگرفتن روش آربیتراژ گرفتن از طلا در بازار فیزیکی و بورس می توانید با سرمایه کم هم فعالیت کنید.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در طلای فیزیکی، ۱ گرم طلا معادل تقریبا ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان و حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در طلا در بورس ۵۰۰/۰۰۰ تومان است.

این دوره برای تمامی افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در طلا هستند و دوست دارند به صورت پیشرفته، حرفه ای و کاربردی سرمایه گذاری در طلا را آموزش ببینند و یا دانش خود را ارتقا دهند مناسب است.

پکیج آموزش سرمایه گذاری در طلای دلفین وست به صورت آنلاین ارائه می شود و تمام ویدئوهای آموزشی مباحث مختلف به صورت نامحدود و مادام العمر در دسترس شما خواهند بود.

ما از جامع و کاربردی بودن این دوره مطمئن هستیم و به همین دلیل در صورت عدم رضایت شما از محتوای دوره، ضمانت ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره دوره جامع طلا سوال دارید؟
درخواست مشاوره ثبت کنید.

مشاوره رایگان دوره
برای دریافت مشاوره در واتس‌اپ