نظرات دانشجویان

صبا مهدوی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو ۲۵»

قبل از اینکه دوره تریدرشو را شروع کنم، دوره‌های اساتید مختلفی را گذرانده بودم اما دوره‌ها محتوای آموزشی مفیدی نداشتند. بعد از گذشت ۳ الی ۴ جلسه از شروع دوره تریدرشو استاد سامانی پور متوجه شدم که استاد همه تجاربی را که در بازار کسب کرده‌اند، در اختیار دانشجویان دوره قرار می‌دهند که این بسیار کمک کننده بود. جامع بودن این دوره باعث شد که نیازی به دوره‌های آموزشی دیگر نباشم. حالا بعد از اتمام آموزش، معاملات دموی خود را شروع کرده و اقدام به ایجاد Statement خود کرده‌ام. هم‌چنین در طول ۳ هفته موفق شدم به سود ۳۸ درصدی برسم.

صبا مهدوی

آژوان رضایی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

دوره تریدر شو یک دوره کامل از تحلیل تکنیکال بازارهای مالی کریپنوکارنسی، فارکس و بورس است. بعد از گذراندن این دوره توانستم بعد از چند ماه به سوددهی مستمر ۳۰ درصد در ماه برسم.
آژوان رضایی

امیر رحمانی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو ۲۳»

من قبل از شرکت در دوره ۲۳ تریدرشو، با بورس و بازارهای مالی آشنایی نداشتم. اما بعد از شرکت در دوره و استفاده از آموزش‌ها، تحلیل‌ها و استراتژی‌های معاملاتی که آموختم، توانستم بعد از ۵ الی ۶ ماه سرمایه خود را ۱۰۰درصد افزایش بدهم. این دوره با آموزش‌های کاربردی و خاص استاد سامانی پور، استراتژی‌های معاملاتی، پشتیبان آموزشی دوره و همچنین یک تیم روانشناسی حرفه‌ای در این مسیر راه را برای من هموارتر کرد تا بتوانم در بازارهای مالی به عنوان یک تریدر مسیر شغلی جدیدی را شروع کنم.

امیر رحمانی

حمید هاشمی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو ۱۹»

من با بدون هیچ زمینه‌ای وارد این دوره شدم نکته‌ای که نظر من رو درباره دوره تریدرشو جلب کرد، برنامه ریزی استاد برای روند آموزش دوره بود. چرا که به من کمک کرد که بتوانم به سود ثابت ماهیانه ۴۰درصد برسم. برنامه ریزی ۶ماهه استاد سامانی پور مطمئنا زمان مناسبی برای یادگیری و تسلط بر مفاهیم است.

حمید هاشمی

مهرداد جلدانی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو ۱۳ و ۱۴»

از زمانی که وارد بازارهای مالی شده‌ام، اساتید زیادی داشتم. با جمع‌بندی نکات هرکدام از اساتید به این نتیجه رسیدم که دوره تریدرشو استاد سامانی پور بسیار جامع‌تر از دوره‌های دیگر است. از طرفی وجود یک پشتیبان باتجربه برای این دوره به پیشرفت من کمک زیادی کرد. من در بازار طلا، با سرمایه بیشتر از ۱۰۰۰دلار، بیشترین سودی که کسب کردم ۲۰۰ دلار در یک معامله بود. این سود برابر درآمد یک ماه من بود که در یک روز به آن دست یافتم. همه این موفقیت‌ها با نکاتی که مستر تریدر در آموزش‌ها ارائه دادند برای من امکان پذیر شد.
مهرداد جلدانی

مهدی جعفری

دانشجوی دوره‌ی «تریدر‌شو»

من از طریق پیج اینستاگرام با مستر تریدر آشنا شدم و دوره صفر تا ۱۰۰ آموزش بورس تهران و فارکس را شرکت کردم و به نظرم یکی از نکات مهمی که در این دوره به کارم اومد سرفصل‌های روانشناسی این دوره بود که به نحوه مدیریت کردن تریدها و جلوگیری از ضررها در معاملات کمک خیلی زیادی می‌کند.

مهدی جعفری

محمد رحیمی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

هیچ دانش و تجربه‌ای در ارتباط با بازارهای مالی نداشتم و برای شروع چند دوره رایگان در اینترنت دیدم که باعث شد ارزش دوره مستر ترید را بیشتر بفهمم. با معرفی یکی از دوستانم در این دوره شرکت کردم. استراتژی‌های متنوعی که استاد در معاملات به من آموزش داد، بخصوص استراتژی اسکالپ در نوسان گیری‌ها باعث شد که عملکرد خوبی در معاملاتم داشته باشم.

محمد رحیمی

جواد سکاکی

دانشجوی دوره‌ی « تریدرشو»

من در دوره تریدر شو شرکت کردم و این دوره را یکی از جامع‌ترین و دقیق‌ترین دوره‌های موجود در زمینه کریپتوکارنسی، فارکس و بورس می‌دانم. یکی از نقاط قوت این دوره تسلط استاد بر مباحث و انتقال مفاهیم به دانشجویان است که یادگیری را ساده‌تر می‌کند.

جواد سکاکی

سعید فرامرزی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

پیج مستر تریدر را از سال‌ها قبل دنبال می‌کردم و از مطالب رایگان ایشان استفاده می‌کردم. تصمیم گرفتم در دوره تریدرشو شرکت کنم و الان کاملا به چارت مسلط هستم و از این که در این دوره شرکت کردم خیلی راضی هستم.
سعید فرامرزی

عباس حدادی

دانشجوی دوره‌ی « تریدرشو»

بعد از اینکه در بازار بورس ۸۰ درصد ضرر کردم متوجه شدم که باید آموزش ببینم تا بتوانم همیشه سود کنم. در دوره تریدرشو ثبت نام کردم اما باز در ابتدای دوره همچنان ضرر می‌کردم. بعد از اینکه به اواسط دوره رسیدیم اصلاً وضعیت من کلاً فرق کرد و روند صعودی من شروع شد. این موفقیت را مدیون مسترتریدر و تیم پشتیبانی هستم.

عباس حدادی

احمد بیات

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو ۲۵»

قبل از شرکت در دوره تریدرشو صفر مطلق بودم و توسط دوستانم با این دوره آشنا شدم. دلیلی که باعث شد در این دوره شرکت کنم وجود تریدرهایی بود که خودشان تجربه فعالیت در بازارهای مالی را دارند. در حین این دوره به واسطه پیگیری کامل و شبانه روزی‌ تیم پشتیبانی توانستم به خوبی مفاهیم را آموزش ببینم و امروز در بازار فارکس به سود ایده‌آل خود برسم.

احمد بیات

امید حاجی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

قبلاً در بازار بورس تهران فعالیت می‌کردم و در تلگرام کانال مستر ترید را دنبال می‌کردم. قصد شرکت در دوره‌ها را نداشتم تا اینکه در بازار بورس ضرر زیادی کردم و تصمیم گرفتم در بازار فارکس فعالیت کنم. در اوایل دوره همچنان سردرگم بودم اما با گذشت زمان کمی از دوره توانستم معاملات خوبی را تجربه کنم و از تیم پشتیبانی دوره و مسترتریدر بابت این دوره بسیار عالی تشکر می‌کنم.

امید حاجی

امیرحسین جاویدان

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

مستر تریدر را در اینستاگرام دنبال می‌کردم و دلیل اینکه این دوره را در مقایسه با دیگر دوره‌های موجود در بازار شرکت کردم تسلط بالای استاد در فن بیان و انتقال مفاهیم بود. برگزاری لایو تریدهای مستر تریدر در کنار دوره کمک کرد تا باگ‌های ریزی که در معاملات داشتم را شناسایی و برطرف کنم.

امیرحسین جاویدان

بهرام قراجه داغی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

من به خاطر محتاط بودن افراد زیادی که آموزش می‌دادند را دنبال می‌کردم اما در هیچ دوره‌ای شرکت نمی‌کردم. بعد از اینکه شناخت خوبی از مستر تریدر و سبک معاملاتی ایشان توسط یکی از دوستانم پیدا کردم و از پشتیبانی خوب دوره مطمئن شدم، این دوره را خریداری کردم. در حال حاضر به سود متوسط ۱۰ الی ۲۰ درصد در هر ماه رسیده‌ام که از این بابت خیلی خوشحالم.
بهرام قراجه داغی

بیژن فامیلی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو »

پیج مستر تریدر را دنبال می‌کردم اما وقتی در دوره ثبت‌نام کردم و محتوای دوره را دیدم، واقعاً از این حجم از محتوای ناب و فوق‌العاده تعجب کردم. پشتیبانی تریدرشو از نقاط مزیت آن است که هر ۲۴ ساعت با ما تماس می‌گرفتند و به ما کمک می‌کردند.

بیژن فامیلی

حسین حیدری

دانشجوی دوره‌ی «تریدر‌شو»

از طریق یوتیوب با مستر تریدر آشنا شدم و علاوه‌بر دانش تخصصی ایشان که به آن واقف شدم، رفتار و اخلاق ایشان هم خیلی برای من جالب بود. لحن بیان استاد بسیار روان بود و با فن بیان عالی مطالب را برای دانشجویان بیان می‌کردند.

حسین حیدری

مشاهده ویدیوهای بیشتر

علی بهرامسری

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

من در بورس تهران فعال بودم اما دانش تخصصی نداشتم. با کمک این دوره و تیم پشتیبانی قوی تریدرشو توانستم با مثال‌های واقعی آشنا شوم. همچنین تیم روانشناسی معامله‌گری این دوره همیشه و در همه شرایط همراه ما بودند.
علی بهرامسری

علیرضا ترابیان

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

از نقاط قوت دوره تریدرشو به پشتیبان‌های تخصصی آن می‌توان اشاره کرد که برای من پشتیبان روانشناسی معامله‌گری بسیار جالب و کاربردی بود. من با کمک روانشناس معامله‌گری توانستم به ذهنم خودم ثبات بدم و با آرامش به ترید کردن بپردازم. همچین از مهم‌ترین تفاوت‌های دیگر این دوره با دوره‌های دیگر، به کاربردی و عملی بودن آن می‌توانم اشاره کنم.
علیرضا ترابیان

فواد واعظی

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

استاد سامانی‌پور نقاط قوت بسیاری در نحوه تدریس داشتند، از جمله بیان رسا و شیوا که مطالب را به صورت کاملا دقیق و با جزئیات ارائه می‌دادند. مطالب کاربردی ارائه شده در دوره ۲۳ تریدرشو در هیچ کتابی یافت نمی‌شود. از مسترتریدر و تیم پشتیبانی تشکر و قدردانی می‌کنم.

فواد واعظی

محمد بیات

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

همه چیز در این دوره کامل و جامع بود و این ویژگی را در هر دوره‌ای نمی‌توان یافت. با همراهی تیم پشتیبانی و مشاوران خوب دوره تریدر شو تجارب بسیار مفیدی را کسب کردم. آرزو داشتم با مسترتریدر از نزدیک دیدار کنم و روش‌های معامله را از ایشان بیاموزم و در تریدرشو ۲۹ به این آرزو رسیدم.
محمد بیات

محمدمهدی شجزاد

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

در ترید و معامله سابقه دارم و دوره‌های بسیاری را گذارنده‌ام اما فقط با شرکت در دوره ۲۵ مسترتریدر توانستم به سود مورد انتظار برسم. تسلط کامل استاد به مباحث و آموزش نکات کاربردی باعث ایجاد این موفقیت شد.

محمدمهدی شجزاده

مهدی حسین‌اف

دانشجوی دوره‌ی «تریدر‌شو»

بعد از یکسال آشنایی با مسترتریدر در دوره ۳۳ تریدرشو شرکت کردم و بعد از دو ماه از دوره به سودسازی مستمر رسیدم. از دید من نقطه قوت این دوره نحوه تدریس و تفهیم مطالب است که باعث می‌شود با جزئیات کامل چارت‌هارا تحلیل کنیم. همچنین وجود پشتیبان‌های روانشناسی و راه حل‌های کاربردی‌شان در زمان معاملات بسیار کمک کننده است.

مهدی حسین‌اف

میثم قشلاق پور

دانشجوی دوره‌ی «تریدرشو»

در سال ۹۸ شش ماه دانشجوی دوره خوب تریدرشو و مسترتریدر بودم و به کمک آموزش‌های جامع این دوره توانستم به سود ۵۰ درصد دست پیدا کنم. از ویژگی‌های خوب دوره می‌توانم به همراهی پشتیبان آموزشی و پشتیبان روانشناسی تریدرشو اشاره کنم که در تمام طول دوره کنار ما هستند.
میثم قشلاق پور

میلاد حسن زاده

دانشجوی دوره‌ی « تریدرشو»

از دانشجوهای دوره تریدرشو ۲۳ هستم و بدون هیچ دانشی از بازارهای مالی در این دوره شرکت کردم. نحوه بیان استاد و ترتیب چینش سرفصل‌ها در یادگیری من بسیار تاثیر گذار بود. همچنین همراهی پشتیبان‌های آموزشی و روانشناسی باعث شد به نتایج خوبی دست پیدا کنم.
میلاد حسن زاده
تا به امروز هزاران نفر از دوره‌ جامع «تریدر شو» فارغ‌التحصیل شده‌اند و نظرات ارزشمند خود را با کاربران دلفین وست به اشتراک گذاشته‌اند. همه دانشجویان دوره تریدرشو در پی موفقیت‌هایی که پس از شرکت در دوره‌ی تریدر شو کسب کرده‌اند، نظرات خود را اعلام کرد‌ه‌اند که تک‌تک مواردی که این دوستان به آن اشاره کرده‌اند، جای توجه دارد. از جمله مواردی که بیشترین رضایت خاطر دانشجویان را در پی داشته، می‌توان موارد زیر را نام برد:
بیشتر افرادی که دوره‌ی تریدر شو را با موفقیت گذرانده بودند، نقاط قوت این دوره را با گزینه‌های فوق بیان کرده‌اند. این نکات، نه تنها در این دوره‌، بلکه در کلیه دوره‌هایی که تیم دلفین وست با سرپرستی مستر تریدر برگزار می‌کند، به‌صورت کامل رعایت می‌شوند. به همین خاطر اغلب دانشجویان پس از تمام شدن دوره‌، با رضایت کامل به یکی از تریدرهای موفق در بازارهای بورس، فارکس یا ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شوند.

چه گروه دانشجویانی در دوره‌ی تریدر شو شرکت کرده‌اند؟

به‌صورت کلی دو گروه در دوره‌ی تریدر شو شرکت‌ کرده‌اند:

اطلاعات بیشتر

تعدادی از دانشجویانی که قبلاً در دوره‌ی جامع تریدر شو شرکت کرده‌اند، تا قبل از شرکت در این دوره، هیچ سابقه معاملاتی نداشته‌اند و تنها با شرکت در تریدر شو، آشنایی با بازارهای مالی را شروع کرده‌اند. جالب است بدانید که این افراد پس از اتمام دوره با اقتدار شروع به معامله در بازارهای نامبرده کرده‌اند و از این راه به سودهای مستمر و قابل توجهی هم دست یافته‌اند.
تعدادی دیگر از دانشجویان تریدر شو، افرادی بودند که قبلاً سابقه معامله در بازارهای مالی مختلف را داشته‌اند و از این راه کسب سود کرده‌اند، اما سودهای آن‌ها مقطعی بوده است. این افراد اعلام کردند که پس از پایان تریدر شو، توانسته‌اند بالاخره از سرمایه خود سودهای مستمر بگیرند و با فراگیری شگردهای جدیدتر معاملاتی،‌ عملکرد بسیار بهتری داشته‌اند.

همان‌طور که گفتیم، دوره‌ی جامع تریدر شو و دیگر دوره‌های دلفین وست، هر بار از کیفیت بهتری برخوردار خواهند بود. حتی دانشجویانی که عملکرد بهتری در بازار داشته‌اند، می‌توانند در دورهمی‌های تریدر شو شرکت کرده و بیش ‌تر از قبل، تجربیات موفقیت‌آمیز خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند. دورهمی‌های تریدر شو به همت مستر تریدر و دیگر اعضای تیم تریدر شو برای دانشجویان این دوره برگزار می‌شود و بازخوردهای خوبی داشته است.