نظرات دانشجویان

آژوان رضایی دانشجو تریدرشو

حمید هاشمی دانشجو تریدرشو 19

علیرضا ترابیان دانشجو تریدرشو

جواد سکاکی دانشجو تریدرشو

فواد واعظی دانشجو تریدرشو

محمد مهدی شجزاده دانشجو تریدر‌شو

میلاد حسن‌زاده دانشجو تریدر‌شو

امیر رحمانی دانشجو تریدرشو 23

صبا مهدوی دانشجو تریدرشو 25

مهرداد جلدانی دانشجو تریدرشو 13 و 14

علی بهرامسری دانشجو تریدرشو

محمد رحیمی دانشجو تریدرشو

مهدی جعفری دانشجو تریدر‌شو

آژوان رضایی دانشجو تریدر‌شو

تا به امروز هزاران نفر از دوره‌ جامع «تریدر شو» فارغ‌التحصیل شده‌اند و نظرات ارزشمند خود را با کاربران دلفین وست به اشتراک گذاشته‌اند. همه دانشجویان دوره تریدرشو در پی موفقیت‌هایی که پس از شرکت در دوره‌ی تریدر شو کسب کرده‌اند، نظرات خود را اعلام کرد‌ه‌اند که تک‌تک مواردی که این دوستان به آن اشاره کرده‌اند، جای توجه دارد. از جمله مواردی که بیشترین رضایت خاطر دانشجویان را در پی داشته، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • برنامه‌ریزی و فصل‌بندی مناسب مطالب
  • تسلط فوق‌العاده مدرس به مطالب دوره
  • پشتیبانی خوب اعضای تیم تریدر شو از تک‌تک دانشجویان
  • روانشناسی دوره برای آمادگی روانی دانشجویان جهت ورود به بازارهای بورس، فارکس و کریپتوکارنسی
  • کاربردی بودن مطالب ارائه شده در دوره برای نتیجه گرفتن دانشجویان از معاملات
  • رفتار مناسب تیم تریدر شو با دانشجویان

بیشتر افرادی که دوره‌ی تریدر شو را با موفقیت گذرانده بودند، نقاط قوت این دوره را با گزینه‌های فوق بیان کرده‌اند. این نکات، نه تنها در این دوره‌، بلکه در کلیه دوره‌هایی که تیم دلفین وست با سرپرستی مستر تریدر برگزار می‌کند، به‌صورت کامل رعایت می‌شوند. به همین خاطر اغلب دانشجویان پس از تمام شدن دوره‌، با رضایت کامل به یکی از تریدرهای موفق در بازارهای بورس، فارکس یا ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شوند.

چه گروه دانشجویانی در دوره‌ی تریدر شو شرکت کرده‌اند؟

به‌صورت کلی دو گروه در دوره‌ی تریدر شو شرکت‌ کرده‌اند:

  • افراد مبتدی

تعدادی از دانشجویانی که قبلاً در دوره‌ی جامع تریدر شو شرکت کرده‌اند، تا قبل از شرکت در این دوره، هیچ سابقه معاملاتی نداشته‌اند و تنها با شرکت در تریدر شو، آشنایی با بازارهای مالی را شروع کرده‌اند. جالب است بدانید که این افراد پس از اتمام دوره با اقتدار شروع به معامله در بازارهای نامبرده کرده‌اند و از این راه به سودهای مستمر و قابل توجهی هم دست یافته‌اند.

  • افراد غیر مبتدی

تعدادی دیگر از دانشجویان تریدر شو، افرادی بودند که قبلاً سابقه معامله در بازارهای مالی مختلف را داشته‌اند و از این راه کسب سود کرده‌اند، اما سودهای آن‌ها مقطعی بوده است. این افراد اعلام کردند که پس از پایان تریدر شو، توانسته‌اند بالاخره از سرمایه خود سودهای مستمر بگیرند و با فراگیری شگردهای جدیدتر معاملاتی،‌ عملکرد بسیار بهتری داشته‌اند.

همان‌طور که گفتیم، دوره‌ی جامع تریدر شو و دیگر دوره‌های دلفین وست، هر بار از کیفیت بهتری برخوردار خواهند بود. حتی دانشجویانی که عملکرد بهتری در بازار داشته‌اند، می‌توانند در دورهمی‌های تریدر شو شرکت کرده و بیش ‌تر از قبل، تجربیات موفقیت‌آمیز خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند. دورهمی‌های تریدر شو به همت مستر تریدر و دیگر اعضای تیم تریدر شو برای دانشجویان این دوره برگزار می‌شود و بازخوردهای خوبی داشته است.

جشنواره آموزش ارز دیجیتال