ویدیوهای آموزشی

چگونه بیشترین سود را کسب کنیم

چگونه بیشترین سود را از هر معامله خود در بازارهای مالی بدست آوریم؟

چه کار کنیم تا معامله را زود نبندیم؟ در این مقاله سعی داریم با آموختن یک نکته مهم و کاربردی به شما کمک کنیم تا زمان مناسب برای بستن معامله خود را به راحتی تعیین کنید و از بسته شدن زود هنگام معامله جلوگیری کنید و سودهای بیشتری کسب کنید.

ادامه مطلب »
چگونه سود زیادی را در بازار ارز دیجیتال کسب کنیم؟

چگونه سود زیادی را در بازار ارز دیجیتال کسب کنیم؟

برخی از سودها در بازارهای مالی خانما‌ن‌سوز هستند. شاید تعجب کنید و با خودتان بگویید که سودها همیشه لذت‌بخش هستند، چطور یک سود می‌تواند خانمان‌سوز باشد؟! اما حقیقتاً برخی از سوددهی‌ها هستند که از رفتار و تصمیم گیری‌های اشتباهی نشئت می‌گیرند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
چگونه رانت بورسی پیدا کنیم؟

چگونه رانت بورسی پیدا کنیم؟

امسال فقط افرادی می‌توانند از بازار بورس سود بگیرند که سهم‌های بنیادی و فاندامنتال خوبی را خریداری کرده باشند. دیگر مثل سال ۹۸ نیست که هر چراغ سبزی در نمودارهای بورس به شما ۱۰۰ درصد سود بدهد، در حال حاضر تنها سهامی می‌توانند به شما سود بدهند که تحلیل بنیادی خوبی داشته باشند.

ادامه مطلب »
دلیل اصلی ضرر تریدر ها

دلیل اصلی ضرر تریدرها چیست؟

بسیاری از تریدرها شکایت دارند و عنوان می‌کنند که با وجود اینکه آموزش می‌بینند،‌ اما معاملات خوبی را در بازار استارت نمی‌زنند و معمولاً اکثر معاملات آن‌ها با ضرر تمام می‌شود. ممکن است این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا ضمن دیدن ویدئوهای آموزشی و مطالعه مطالب آموزشی مرتبط با ترید، همچنان معاملات ما به حد استاندارد نمی‌رسند و هنوز هم در حد یک تریدر مبتدی در حال ضرر کردن هستیم؟!

ادامه مطلب »
حد ضرر چیست

حد ضرر چیست و چرا انقدر اهمیت دارد؟

موضوع تعیین حد ضرر در معاملات، یکی از مباحث اصلی تریدینگ است که متاسفانه بسیاری از تریدرهای عزیز، این حد را با روش‌های بسیار نامناسبی تعیین می‌کنند و همین تعیین نامناسب حد ضرر هم سبب می‌شود تا سودهای زیادی را در معاملات خود از دست بدهند. برای مثال، حد ضرر بسیاری از افراد با اُفت ۵ یا ۱۰ درصد قیمت دارایی‌شان فعال می‌شود و این نوع تعیین حد ضرر اصلاً‌ مناسب نیست.

ادامه مطلب »
جلوگیری از هک ارز دیجیتال

چگونه از هک کیف پول ارز دیجیتال خود جلوگیری کنیم؟

ارزهای دیجیتال را در کیف‌پول‌های ارز دیجیتال نگهداری می‌کنند. در این بین افرادی به عنوان هکر وجود دارند که می‌توانند هرکاری را در سطح وب انجام داده و به اطلاعات شخصی مربوط به کاربران دسترسی داشته باشند. در مورد کیف‌پول‌ها نیز به همین صورت است و هکرها از راه‌های گوناگونی می‌توانند کیف‌پول‌ها را هک کرده و به دارایی‌های رمزارزی افراد دسترسی داشته باشند و آن را خالی کنند.

ادامه مطلب »
جبران بورس با ارز دیجیتال

چرا نباید به فکر جبران بورس با ارز دیجیتال باشیم؟

بسیاری از افرادی که در بازار بورس ضررهای بسیاری را تجربه کرده‌اند، به دنبال این هستند تا ضررهای بورس را با خرید ارز دیجیتال جبران کنند. اما آیا این روش جواب می‌دهد؟ اصلاً می‌توان ضرر یک بازار را با سود بازار دیگر جبران کرد؟! اگر این سؤال برای شما هم ایجاد شده، با ما همراه باشید تا پاسخ آن را با هم بررسی کنیم.

ادامه مطلب »
ثبت نام در صرافی بایننس

آموزش قدم به قدم ثبت نام در صرافی بایننس

بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا بهترین بسترهای معامله ارزهای دیجیتال را پیدا کرده و از امکانات سطح بالای آن در معاملات خود بهره بگیرند. در ادامه می‌خواهیم ضمن معرفی اجمالی بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال، شیوه ثبت نام در آن را نیز به شما آموزش دهیم که دارای یک سری پیش مراحل است. اگر شما نیز می‌خواهید شیوه ثبت نام در بهترین صرافی آنلاین جهان را یاد بگیرید، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
چگونه از لیکوئید شدن در بایننس فرار کنیم؟

چطور از لیکوئید شدن در بایننس فرار کنیم؟

لیکوئید شدن یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایندی است که ممکن است در حین معامله ارزهای دیجیتالی که در آن‌ها از لوریج‌های صرافی بایننس استفاده شده، ایجاد شود و موجودی حساب تریدرها را به صفر یا نزدیک به صفر برساند. اما یک راه برای فرار از این اتفاق ناخوشایند وجود دارد که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد. پس اگر شما تجربه لیکوئید شدن دارید یا می‌ترسید روزی آن را تجربه کنید، تا انتها با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
ترفند تعیین حد ضرر ارزهای دیجیتال

تعیین حد ضرر ارزهای دیجیتال به چه صورت است؟

همه‌ی فعالان در کریپتوکارنسی به دنبال این هستند تا بتوانند یک حد ضرر درست برای معاملات خود تعیین کنند که با قرار دادن آن، از صعود بازار عقب نمانند و همچنین دچار زیان‌های بزرگ نیز نشوند. اما چطور می‌توان مناسب‌ترین حد ضرر را یرای معاملات در نظر گرفت؟ در ادامه می‌خواهیم با بیان یک راهکار بسیار ساده و کاربردی، شیوه تعیین صحیح حد ضرر را به شما آموزش بدهیم.

ادامه مطلب »