بستن منو

پیش بینی قیمت دلار

مدرس دوره : رضا شمسی
ثبت نام در دوره
سرفصل‌ها توضیحات دوره سوالات پرتکرار دیدگاه‌ها

سرفصل‌های دوره

۱ بررسی عوامل مختلف اثرگذار بر دلار ۲ پیش بینی قیمت دلار براساس نقدینگی ۳ پیش بینی قیمت دلار براساس تورم داخلی و خارجی ۴ پیش بینی قیمت دلار براساس ورود و خروج سرمایه ۵ پیش بینی قیمت دلار براساس تراز پرداخت ها ۶ پیش بینی قیمت دلار در سال 1402 ۷ آموزش تخمین قیمت دلار به زبان ساده

پیش بینی قیمت دلار چه کمکی به ما میکند؟

افراد زیادی هستند که براساس تحلیل شخصی خود از اخبار و رویدادهای سیاسی اقدام به خرید و فروش دلار می‌کنند. بعضی ها سودهای خوبی کسب میکنند و بعضی ها یک شبه ضرر زیادی متحمل میشوند. میتوان گفت که دلیل اصلی نوسانات قیمتی در بازارهای مالی ایران مثل طلا، بورس و ملک، نوسان قیمت دلار است. اگر به روند قیمت دلار توجه کرده باشید، از حدود 20 سال قبل در ایران روند افزایشی داشته و در طی سال های اخیر این روند صعودی چندین برابر شده است. این نوسانات تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت زندگی ما و درآمد کسب و کارها داشته است.

قیمت دلار امروز چقدر است؟

سال هاست که این سوال برای ایرانیان بسیار حیاتی است. هرکسی به کمک اطلاعات اقتصادی-سیاسی و تجربه ای که دارد، اقدام به تحلیل و ارائه نظر درباره روند قیمت دلار میکند. اما تحلیل ها و ایده های درست و معتبر اصول خاص خود را دارند، و پیش بینی نادرست قیمت دلار میتواند شرایط مالی و یا کسب و کارمان را به خطر بیاندازد.

پیش بینی عوامل موثر بر قیمت دلار

عوامل زیادی بر قیمت دلار تاثیرگذارند، اگر کسب و کار شما به گونه ای است که پیش بینی قیمت دلار برای شما حیاتی است، اما زمان کافی برای یادگیری تحلیل تکنیکال و تحلیل نمودار قیمت دلار ندارید، میتوانید با تهیه این دوره، قیمت دلار را به طور تقریبی در یک سال آینده پیش بینی کنید. همچنین با بررسی نقدینگی، تورم داخلی و خارجی، ورود و خروج سرمایه و… به سادگی افزایش یا کاهش قیمت دلار را پیش بینی کنید.

تحلیل قیمت دلار

در این دوره ابتدا به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت دلار میپردازیم. یاد میگیریم که چگونه روند قیمت دلار را پیش بینی کنیم و درنهایت قیمت دلار را به صورت تقریبی تخمین بزنیم. دوره پیش بینی قیمت دلار، به ساده ترین زبان ممکن تحلیل دلار را به شما آموزش میدهد و برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز خاصی نیست. ما تمامی موارد لازم را در دوره پوشش داده ایم.

پرسش‌های پرتکرار

این دوره برای افرادی طراحی شده است که به دنبال داشتن یک دید تحلیلی از قیمت دلار برای سرمایه گذاری هایشان در سال 1402 هستند. همانطور که  میدانید قیمت دلار  روی تمام سرمایه گذاری ها تاثیرگذار است، لذا تخمین دقیق و علمی قیمت آن به شما در همه ی سرمایه گذاری هایتان در تمامی بازارها کمک می کند. بلافاصله پس از ثبت‌نام در دوره پیش بینی قیمت دلار 1402، به محتوای آن دسترسی مادام العمر خواهید داشت. برای کاربردی و جامع بودن دوره، به قیمت آن نگاه نکنید. با خیال راحت و اطمینان کامل از  کاربردی بودن دوره، آن را تهیه نمایید. برای شرکت در دوره کافی است روی دکمه «ثبت نام در دوره» کلیک کنید و پس از ثبت نام، بلافاصله به محتوای دوره دسترسی داشته باشید. در صورتی که در مراحل ثبت‌نام با مشکلی مواجه شدید، با کارشناسان دلفین وست در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی برای این دوره ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید
اطلاعات دوره پیش بینی قیمت دلار
سطح دوره: فراگیر
زمان دوره: 1 ساعت
نوع دوره: ویدیویی
پیش‌نیاز: ندارد
تعداد جلسات: 5
جزوه آموزشی: ندارد
30,000 تومان
ثبت نام در دوره

مدرس دوره

رضا شمسی
دانش اموخته اقتصاد نظری دانشگاه تهران عضو تیم تحلیل اقتصاد کلان مجموعه دلفین وست مدیر بخش اقتصادی باشگاه سرمایه گذاران عالی
پیش بینی قیمت دلار
30,000 تومان
ثبت نام
مشاوره

طراحی و توسعه توسط تیم فنی دلفین وست
تمامی حقوق محفوظ است.