۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
کلاه برداری در فارکس

روش‌های کلاه‌برداری در فارکس را بشناسید!

به احتمال زیاد شنیده‌اید که با فعالیت در بازار فارکس یا باینری آپشن خواهید توانست یک شبه به ثروت زیادی دست پیدا کنید و در طول مدت زمان بسیار کوتاهی ثروتمند شوید. قطعا این گفته یک دروغ بسیار بزرگ است و چنین چیزی صحت ندارد. در این مقاله ما این مطلب را برای شما روشن سازی می‌کنیم و توضیحاتی را در رابطه با بازارهای فارکس و باینری آپشن به شما ارائه خواهیم کرد.
۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
طرح پانزی چیست

طرح‌ سرمایه گذاری پانزی چیست و چرا خطرناک است؟

یک روش کلاهبرداری تحت عنوان «پانزی» وجود دارد که در آن یک شخص به شما می‌گوید که اگر پول‌های خود را به وی بسپارید، او هرماه 20 درصد به شما سود می‌دهد. حالا تصور کنید که شخص دوم و سوم، هرکدام 100 هزار تومان به این شخص می‌دهند. حالا شخص اول 100 هزار تومان‌ اول را به حساب خود می‌ریزد و از 100 هزار تومان دیگر نیز ماهانه 20 هزار تومان به اشخاص دوم و سوم می‌دهد...
۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
چگونه در بازارهای مالی ضرر نکنیم؟

چگونه در بازارهای مالی ضرر نکنیم؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که گمان می‌کنید به هیچ وجه نباید در معاملات خود شکست بخورید و ضرر کنید، سخت در اشتباه هستید. سوال چه کار کنیم که ضرر نکنیم کاملا یک پرسش اشتباه و بی اساس است؛ چرا که حتی حرفه‌ای‌ترین افراد هم در معاملات خود دچار اشتباه می‌شوند و ضرر می‌کنند.
۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
چطور بیت کوین ارزان بخریم

از کجا و چگونه بیت کوین ارزان بخریم؟

اگر علاقمند به خرید بیت کوین هستید، به احتمال زیاد به دنبال یک صرافی ایرانی با کارمزد پایین‌تر و قیمت ارزان‌تر هستید. در این مقاله ما سه صرافی مختلف را از نظر پشتیبانی، قیمت و کارمزد و با توجه به تجربه شخصی مقایسه کرده‌ایم که با کمک آن می‌توانید صرافی مورد نظر خود را برای خرید بیت کوین انتخاب کنید.
۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
چرا از دوره های بورسی نتیجه نمیگیریم2

چرا از دوره‌های بورسی نتیجه نمی‌گیریم؟

برای رسیدن به موفقیت در این بازارها لازم است که دیدن دوره‌ها را با تلاش همراه کرد و محتوای دوره‌های آموزشی را در بازار بورسی پیاده کرد و ایرادهای کار را از دید خود پیدا کنید. پس از برطرف کردن این ایرادها، شما می‌توانید به موفقیت برسید.
۱۷ / مرداد / ۱۴۰۰
جلوگیری از ضرر در بازارهای مالی

برای جلوگیری از ضرر و زیان در بازارهای مالی چه کنیم؟

تجربه نشان داده است که اکثر معاملاتی که شما را متضرر خواهند کرد، معاملاتی هستند که شما از بابت سود دهی آن‌ها به صورت صد درصدی اطمینان دارید. همین اطمینان صد در صد موجب می‌شود که شما حد ضرر معامله را رعایت نکنید.
جشنواره آموزش ارز دیجیتال

جشنواره آموزش ارز دیجیتال دلفین‌وست

0روز
0ساعت
0دقیقه
0ثانیه

۲.۱۰۰.۰۰۰

۱.۶۰۰.۰۰۰