بستن منو
فیلترها

سه‌گانه ترید

در این دوره شما با تجربیات موفق و همچنین شکست‌های تریدرهای موفق آشنا می‌شوید.

۴.۹
رایگان!
مشاهده دوره
فارکس جونیور

دوره فارکس جونیور به شما کمک می کند تا بازار فارکس را از صفر به صورت قدم به قدم آموزش ببینید.

۵.۰
980,000 تومان
165,000 تومان
مشاهده دوره
سه‌گانه سرمایه‌گذاری

دوره سه گانه سرمایه گذاری به شما کمک می‌کند که بتوانید تصمیمات بهتری در سرمایه‌گذاری‌های خود بگیرید


1,500,000 تومان
مشاهده دوره
بک تست گیری کلید

در این دوره رایگان به شما آموزش می دهیم که بک تست چیست، چگونه بک تست گیری را انجام دهید، چگونه از اطلاعات کسب شده در بک تست نتیجه گیری کنید و در نهایت چگونه اطلاعات کسب شده از نتیجه گیری را به استراژی خود اضافه کنید و به نوعی استراتژی خود را بهینه کنید.

۴.۹
رایگان!
مشاهده دوره
پیش بینی قیمت دلار

دوره پیش بینی قیمت دلار، به ساده ترین زبان ممکن تحلیل دلار را به شما آموزش میدهد و برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز خاصی نیست. ما تمامی موارد لازم را در دوره پوشش داده ایم.


30,000 تومان
مشاهده دوره
تریدر شو

بهترین و کامل ترین دوره آموزش سرمایه گذاری در بازارهای مالیمشاهده دوره
سرمایه‌گذاری در طلای رویال

[ez-toc]دوره جامع طلا (رویال) که توسط دلفین وست برگزار می‌شود، اولین و جامع ترین دوره آموزش سرمایه گذاری در طلا  در ایران است


980,000 تومان
مشاهده دوره
افزایش سرمایه کاربردی

این مینی دوره کوتاه، شامل نکات اجرایی لازم برای افزایش سرمایه در بازار بورس است. یادگیری این نکته‌ها با هزینه‌ای مناسب در نظر گرفته شده که هر کسی که دنبال سوددهی بیشتر است، از این مینی دوره استفاده کند.


94,000 تومان
مشاهده دوره
کپسول معامله گری

بعد از این دوره سه ساعته، مسلماً نگاه جامع‌‌تری نسبت به معامله در بازارهای مالی خواهیم داشت.

۵.۰
رایگان!
مشاهده دوره
رازهای آنچین

تلاش ما در این دوره، بررسی رفتارهایی است که می‌توانید همگام با نهنگ‌ها داشته باشید، حقه‌های نهنگ‌ها که باعث دست‌کاری در بازار می‌شوند و نکته‌های کاربردی دیگر را بررسی کرده‌ایم.

۵.۰
89,000 تومان
مشاهده دوره
تفکر فاندامنتال

دوره‌ای برای شما تدارک دیده‌‌ایم که در آن علاوه‌بر فراگیری روش‌های کسب سودهای هنگفت، خواهید آموخت چطور با اعتماد کردن به شرکت‌های مناسب می‌توان در آشفته‌ترین روزهای بورس، ضرر را محدود ساخت و از سقوط سرمایه جلوگیری کرد. کافی است که تفکر فاندامنتال را در خود تقویت کنید.


2,840,000 تومان
مشاهده دوره
NFT 20+1

می‌خواستیم دوره‌ای را برای آشنایی با جهان NFT تدارک ببینیم که حتی از «بهترین» هم بهتر باشد. این شد که با همکارانمان هم‌نظر شدیم و “1+20” را انتخاب کردیم؛ یک پله بالاتر از 20.

۴.۱
21,000 تومان
مشاهده دوره
معامله‌گری به سبک پرایس‌اکشن

دوره معامله‌گری به سبک پرایس اکشن یک دوره کوتاه و رایگان پرایس اکشن است که در طی 6 جلسه به صورت آنلاین برگزار میشود. در این دوره، مدرس به دانشجویان کمک میکند تا با بررسی نمودارهای تحلیلی به موقعیت خود در بازار پی ببرند.

۵.۰
5,000 تومان
مشاهده دوره
ارزهای دیجیتال ماشین زمان

اگر قصد دارید به یک معامله گر حرفه‌ای در بازار ارزدیجیتال تبدیل شوید، توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیازمند درک اساسی از رمزارزها دارد. گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال ماشین زمان به شما کمک میکند خطرات و ریسک سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را کاهش دهید و از اشتباهات جلوگیری کنید.

۴.۹
2,600,000 تومان
مشاهده دوره
آموزش بورس به زبان ساده

دوره رایگان آموزش بورس دلفین‌ وست، یکی از دوره‌های کاربردی آموزش بورس از نظر کاربران است که به شما کمک می‌کند تا پرقدرت وارد بازار بورس تهران شوید و به سود چشمگیری برسید.

۵.۰
990,000 تومان
10,000 تومان
مشاهده دوره
کوسه شو، تابلوخوانی و فیلترنویسی پیشرفته

معامله‌گران بورس تهران همگی به اندازه‌ی یکسانی از این بازار سود نمی‌برند. اگر معامله‌گران را به دو گروه تقسیم کنیم، گروه اول کوسه‌هایی هستند که سود کلانی می‌برند و گروه دیگر ماهی‌های کوچکی هستند که سود بسیار کم یا حتی ضرر هنگفتی نصیب‌شان می‌شود! شما جزو کدام ‌یک از این دو گروه هستید یا می‌خواهید باشید؟ قطعاً دوست ندارید در گروه اول باشید! تفاوت این دو گروه اهمیت دادن به آموزش تابلوخوانی است.

۵.۰
1,960,000 تومان
مشاهده دوره

طراحی و توسعه توسط تیم فنی دلفین وست
تمامی حقوق محفوظ است.