بستن منو

سه‌گانه سرمایه‌گذاری

مدرس دوره : مهندس محمد مهدی سامانی پور
ثبت نام در دوره
سرفصل‌ها توضیحات دوره سوالات پرتکرار دیدگاه‌ها

سرفصل‌های دوره

۱ اقدامات قبل از سرمایه گذاری ۲ مدیریت سرمایه‌گذاری‌های در حال اجرا ۳ بازخورد از سرمایه‌گذاری و ایجاد سرمایه‌گذاری‌های بهتر در آینده ۴ پارامترهای تأثیرگذار بر سرمایه‌گذاری ۵ کلید طلایی سرمایه‌گذاری

سرمایه گذاری چیست؟

یکی از مهمترین عواملی که در طول زمان باعث رشد و پیشرفت انسان ها از نظر مالی می‌شود، سرمایه گذاری درست و اصولی می‌باشد. نکته قابل توجهی که این روزها زیاد به آن پرداخته می شود سرمایه گذاری است اما اینکه چه نوع سرمایه گذاری مناسب است و اصلا اصول یک سرمایه گذاری موفق چیست را کسی راجع به آن صحبت نمی کند. ما در دوره سه گانه سرمایه گذاری سعی کردیم به شما به جای ماهی، ماهی گیری یاد دهیم و یک بار برای همیشه اصول سرمایه گذاری موفق را یاد بگیرید.

برای سرمایه گذاری موفق چه اصولی نیاز است؟

یک سرمایه گذاری موفق، اصول خود را هم دارد. فرض کنید که شما صرفا با خرید دلار قصد سرمایه گذاری دارید، اما شما غافل از این هستید که دلار برای سرمایه گذاری مناسب نیست و صرفا شما را از تورم داخلی حفظ می کند و پول شما در نهایت صرفا به اندازه تورم داخلی بیشتر شده است. یا فرض کنید که بر روی طلا سرمایه گذاری کرده اید، باز باید بدانید که طلا نیز صرفا شما را از تورم داخلی و تورم خارجی حفظ می کند و ممکن است ارزش افزوده ناچیزی داشته باشد.

در یک سرمایه گذاری اصولی و موفق باید به این نکته مهم توجه کنیم که چه زمانی و روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنیم.

5 اصل مهمی که در سرمایه گذاری باید بدان توجه کنید عبارت اند از:

  1. با چه میزان سرمایه ای قصد سرمایه گذاری دارید؟
  2. آیا سرمایه شما برای سرمایه گذاری مازاد است؟
  3. به چه میزان نقدشوندگی سرمایه برای شما اهمیت دارد؟
  4. بازه زمانی سرمایه گذاری شما چقدر است؟
  5. درصد ریسک پذیری شما در سرمایه گذاری چقدر است؟

 

دوره سه گانه سرمایه گذاری چه کمکی به شما می‌کند؟

دوره سه گانه سرمایه گذاری به شما دیدگاه درستی در رابطه با سرمایه گذاری اصولی و موفق می دهد و در این دوره فرا می گیرید که در سرمایه گذاری به چه پارامترهایی باید توجه کنید و پارامترهای مهم در سرمایه گذاری در هر زمانی چه هستند.
اگر شما هم به سرمایه گذاری علاقه مند هستید، ما دوره سه گانه سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد می دهیم.

شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام، همین الان در دوره شرکت کنید و از طریق بخش ناحیه کاربری دوره را مشاهده فرمایید.

پرسش‌های پرتکرار

این دوره به شما کمک می‌کند که بتوانید با شناخت سرمایه گذاری اصولی و معیار های آن تصمیمات بهتر سرمایه گذاری بگیرید. شرکت در این دوره، هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد و به صورت کاملاً رایگان قابل دسترس است. شرکت در این دوره به هیچ پیش‌نیاز خاصی نیاز ندارد. دوره به‌صورت فایل‌های ویدئویی ضبط شده به‌صورت دانلودی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. بله افراد مبتدی می‌توانند با اطمینان در این دوره شرکت کنند. برای شرکت در دوره سه‌گانه سرمایه‌گذاری و دریافت فایل‌های آن، تنها کافی است روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

دیدگاه‌ها

هنوز دیدگاهی برای این دوره ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید
اطلاعات دوره سه‌گانه سرمایه‌گذاری
سطح دوره: مقدماتی
زمان دوره: ۱/۵ساعت
نوع دوره: ویدیویی
پیش‌نیاز: ندارد
تعداد جلسات: ۳ جلسه
جزوه آموزشی: ندارد
1,500,000 تومان
ثبت نام در دوره

مدرس دوره

مهندس محمد مهدی سامانی پور
سه‌گانه سرمایه‌گذاری
1,500,000 تومان
ثبت نام
مشاوره

طراحی و توسعه توسط تیم فنی دلفین وست
تمامی حقوق محفوظ است.