بستن منو

بک تست گیری کلید

مدرس دوره : مهندس محمد مهدی سامانی پور
۴.۹ (۲۴۰ دیدگاه)
ثبت نام در دوره
سرفصل‌ها توضیحات دوره سوالات پرتکرار دیدگاه‌ها

سرفصل‌های دوره

۱ بک تست چیست؟ ۲ چرا باید بک تست بگیریم؟ ۳ تکنیک تقویت نقاط قوت ۴ تکنیک حذف نقاط ضعف ۵ سنجش استراتژی ۶ بک تست زمانی

اگر شما از هر تریدری بپرسید که رمز موفقیت شما چیست، احتمالا به شما می گویند که استراتژی مشخصی دارم و آموزش های لازم را درمورد آن دیده ام، تمرین های زیادی انجام داده ام، آن استراتژی را بهینه کرده ام و حالا از آن برای انجام معاملاتم استفاده می کنم. تمام اینها در یک کلمه خلاصه می شود، بک تست.

بک تست چیست؟

بک تست، مهم ترین عامل موفقیت تریدر های موفق است. زمانی که شما تصمیم به یادگیری معامله گری و ترید می کنید، می توانید استراتژی های خیلی زیادی را آموزش ببینید؛ اما زمانی می توانید از آن ها استفاده کنید و سود کسب کنید که بک تست گرفته باشید.

دوره بک تست گیری کلید چه کمکی به من می کند؟

مشاهده این دوره به شما کمک می کند تا در زمینه بک تست گیری به تخصص کافی برسید. بک تست گیری به شما کمک می کند تا روی یک استراتژی تسلط کافی پیدا کنید و به بهترین شکل ممکن است آن استفاده کنید؛ در نتیجه، یاد گرفتن بک تست گیری بسیار مهم است و تا زمانی که بک تست گرفتن را یاد نگیرید، عملا می توان گفت که هیچ استراتژی برای شما فایده نخواهد داشت؛ چرا که بک تست به شما حس اعتماد و اطمینان نسبت به استراتژی را می دهد و تمام نقاط ضعف و قدرت استراتژی را برای شما نمایان می کند.

بک تست گیری و روانشناسی معاملاتی

بک تست گیری حتی بر روی روانشناسی معاملاتی شما نیز تاثیز گذار است. در واقع بک تست به شما کمک می کند زمان هایی که یک استراتژی کاملا معتبر ضررده می شود، آرامش خود را کنترل کنید و به استراتژی ایمان داشته باشید. به عنوان مثال، یک استراتژی که به مدت یک سال سودده و معتبر بوده را در نظر بگیرید که به مدت یک ماه ضررده شده است. اگر چنین شرایطی را شما در هنگام بک تست گیری این استراتژی دیده باشید؛ در صورتی که در واقعیت چنین چیزی رخ دهد، عملا دست پاچه و مضطرب نمی شوید و می دانید که این اتفاق کاملا طبیعی است، زیرا قبلا آن را مشاهده کرده اید.

اما اگر ندانید، احتمالا با خود می گویید که این استراژی بی فایده است و استادی که آن را به من یاد داده، یک کلاه بردار است. پس از آن به سراغ استاد بعدی خواهید رفت تا آموزش های دیگری ببینید، اما دوباره آموزش های جدید هم نمی تواند مرحمی بر زخم های شما باشد و تاثیری برای شما ندارد؛ در نتیجه، هیچ وقت موفق نخواهید شد یا اگر هم موفق شوید، احتمالا خیلی زمان بر و البته پر هزینه خواهد بود. 

پیش نیاز های دوره آموزش بک تست گیری

با توجه به توضیحات بالا می توان اینگونه جمع بندی کرد که بک تست گیری را باید جدی گرفت و این دوره رایگان را می توان جواهری دانست برای اینکه شما بتوانید بک تست گیری را آموزش ببینید و در بازار های مالی موفق شوید. البته پیشنهاد ما در تیم دلفین وست این است که ابتدا دوره کپسول معامله گری را ببینید و بعد از آن از این دوره نیز استفاده کنید.

در این دوره رایگان به شما آموزش می دهیم که بک تست چیست، چگونه بک تست گیری را انجام دهید، چگونه از اطلاعات کسب شده در بک تست نتیجه گیری کنید و در نهایت چگونه اطلاعات کسب شده از نتیجه گیری را به استراژی خود اضافه کنید و به نوعی استراتژی خود را بهینه کنید. بهینه کردن استراتژی با اطلاعات کسب شده از بک تست به شما کمک می کند تا سودآوری خود را افزایش داده و با اطمینان خاطر بیشتری به انجام معامله بپردازید.

پرسش‌های پرتکرار

در این دوره رایگان به شما آموزش می دهیم که بک تست چیست، چگونه بک تست گیری را انجام دهید، چگونه از اطلاعات کسب شده در بک تست نتیجه گیری کنید و در نهایت چگونه اطلاعات کسب شده از نتیجه گیری را به استراژی خود اضافه کنید و به نوعی استراتژی خود را بهینه کنید. شرکت در این دوره، هزینه‌ی بسیار کمی دارد و به عبارتی به صورت رایگان قابل دسترس است. پیشنهاد ما در تیم دلفین وست این است که ابتدا دوره کپسول معامله گری را ببینید و بعد از آن از این دوره نیز استفاده کنید. دوره به‌صورت فایل‌های ویدئویی ضبط شده به‌صورت دانلودی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. بله افراد مبتدی می‌توانند با اطمینان در این دوره شرکت کنند. برای شرکت در دوره بک تست گیری کلید و دریافت فایل‌های آن، تنها کافی است روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

دیدگاه‌ها

  1. (خریدار دوره)

    خیلی خیلی عالی بود ❤️❤️

  2. سید حسین مطلبی (خریدار دوره)

    مستر تو واقعا جات تو بهشته چون نه هیچ وقت رویا فروختی نه الکی تبلیغات کردی همیشه هم دست مارو گرفتی و دوره های رایگان واقعا مفید نه صرفا وقت تلف کن برامون گزاشتی امیدوارم دست به هرچی میزنی طلا بشه و قطعا رشد و موفقیت پایدارت رو مدیون صداقت و قلب پاکت هستی من از صمیم قلبم دوست دارم نه برای ترید برای اینکه ادم های خوش قلب و درست کاری مثل شما تو این زمونه وجود نداره و تو تکی دمت گرم سلامت و پیروز باشی

دیدگاهتان را بنویسید
اطلاعات دوره بک تست گیری کلید
سطح دوره: فراگیر
زمان دوره: ۲ ساعت
نوع دوره: ویدیویی
پیش‌نیاز: ندارد
تعداد جلسات: 5
جزوه آموزشی: ندارد
1,000,000 تومان
99,000 تومان
ثبت نام در دوره

مدرس دوره

مهندس محمد مهدی سامانی پور
این دوره کوتاه و کاربردی توسط «مستر تریدر» ارائه می‌شود. مستر تریدر (استاد محمد مهدی سامانی‌پور) هربار، بخشی از سابقه طولانی و موفقیت‌آمیز معامله‌گری خود را در قالب یک دوره مجزا با تریدرهای ایرانی به اشتراک می‌گذارد. دوره بک تست گیری کلید، گوشه دیگری از دانش عمیق معامله‌گری را برای تریدرهای مبتدی و غیر مبتدی ایرانی روشن می‌سازد.
بک تست گیری کلید
1,000,000 تومان
99,000 تومان
ثبت نام
مشاوره

طراحی و توسعه توسط تیم فنی دلفین وست
تمامی حقوق محفوظ است.