تحلیل بیت کوین امروز + ویدیو

تحلیل بیت کوین 13 اسفند 1401: طبق آخرین تحلیلی که داشتیم بیت کوین بعد از تشکیل 5 موجی وارد فاز اصلاحی شد و الان درحال تشکیل یک A,B,C هست. این A,B,C میتواند انواع مختلفی داشته باشد. یا فلت و یا زیگزاگ که راجع به این دو سناریو در ویدیو صحبت کردیم. اگر قیمت بیت کوین همین جایی که هست در تایم فریم 4 ساعته به صورت روند به سمت پایین بیاید، میتواند روی قیمت های 21500 دلار تا 21650 دلار حمایت شود. اگر از این محدوده کندل صعودی قدرتمند تشکیل شود، میتوانید یک معامله خرید خوب داشته باشید.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل بیت کوین 6 اسفند 1401

در تحلیل قبل گفتیم بیت کوین احتمالا موج 5 به سمت بالا خواهد داشت و میتواند یک اصلاح A,B,C داشته باشد. دقیقا همان اتفاق افتاد و به محدوده ای رسید که امکان اصلاح آن وجود دارد و میتواند تا 20 هزار دلار هم قیمت بیت کوین را کاهش دهد.

تحلیل بیت کوین

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل بیت کوین 23 بهمن

 بیت کوین در تایم فریم روزانه در حال تشکیل یک 5 موجی است و ما در حال حاضر در ریزموج A موج چهارم هستم. احتمالا صعود کوچکی که در تصویر مشخص شده خواهیم داشت. و دوباره کاهش مجدد خواهیم داشت که کف 4 ساعته زده میشه و بعد یک حرکت صعودی دیگر رو در پیش داریم. حرکت صعودی بعدی نمیتواند سقف قبلی بیت کوین را بزند. توضیحات بیشتر رو در ویدیو تحلیل بیت کوین ببینید و اگر سوالی داشتید، در بخش نظرات مطرح کنید.

تحلیل بیت کوین

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل بیت کوین 16 بهمن

 احتمال ریزش و اصلاح بیت کوین در قالب موج 4 وجود دارد. اما اینکه این ریزش تا کجا اتفاق می افتد و چه زمانی میتوانیم معامله فروش روی بیت کوین باز کنیم مهم است. دو سناریوی احتمالی در بیت کوین وجود دارد. اولی صعود تا 24 یا 25 هزار دلار و سپس ریزش تا 21 هزار دلار. دومی ریزش بیت کوین از همین محدوده فعلی تا 20800 دلار. و نکته آخر اینکه تا زمانی که بیت کوین خط روند 4 ساعته خودش را نشکسته است معامله فروش باز نکنید.

تحلیل btc

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل بیت کوین 11 بهمن

 در تحلیل قبل، یک تحلیل تقریبا بلندمدت برای بیت کوین داشتیم و گفتیم اگر میخواهید بیت کوین را برای بلند مدت خرید کنید، بهتر است منتظر یک اصلاح بمانید. اما در این تحلیل سعی کردیم بیت کوین را برای نوسان گیری تحلیل کنیم، تا بتوانید ترید کنید. نواحی ترید را در ویدیو مشخص کردیم.

تحلیل تکنیکال btc برای نوسان گیری

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 بهمن

برخلاف تصوری که در تحلیل قبل داشتیم و انتظار داشتیم بیت کوین ریزش داشته باشه، متاسفانه تحلیل رد شد و بیت کوین صعودی قدرتمند و سوپرایز کننده داشت. به عقیده‌ی من اگه قصد خرید بیت کوین دارید، بهتره منتظر یک اصلاح بمونید. یعنی قیمت بیت کوین کاهش پیدا کنه، بعد وارد بشید. ناحیه‌ خرید رو توی ویدیو بهتون گفتم. البته به نظر من بهتره به جای بیت کوین، اتریوم بخرید. چون از نظر تکنیکالی اتریوم در فضای بهتریه و روی قیمت های 1300 تا 1400 دلار میتونه ارزنده باشه.

تحلیل بیت کوین

کانال سیگنال ارز دیجیتال و فارکس رایگان

تحلیل تکنیکال بیت کوین 21 دی

در تحلیل قبلی دو ناحیه برای شروع ریزش بیت کوین به دست آوردیم و گفتیم اگه از هر کدوم از این نواحی کندل نزولی قدرتمند دیدیم می تونیم شورت پوزیشن یا معامله فروش بگیریم. از ناحیه اول که حدودا روی قیمت ۱۷۰۴۴ دلار بود واکنشی ندیدیم. الان قیمت بیت کوین به ناحیه دوم ما رسیده، در صورت ثبت کندل ریزشی قدرتمند در این ناحیه می تونیم معامله فروش باز کنیم، اما اگه کندل ریزشی قدرتمند تشکیل نشد، باید به دنبال نواحی مقاومت دیگری در بیت کوین باشیم که در ویدیو این نواحی  رو به دست آوردیم.

تحلیل btc

دوره ماشین زمان

4.3/5 - (257 امتیاز)

14 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید
4.3/5 - (257 امتیاز)